„Mysłowice są eko!”: weź udział w ekogrze

0

Ta gra to nie będzie zwykły quiz. Ekowyzwanie.pl to zabawa, w której przez najbliższe dwa tygodnie będziesz zachęcany do poszukiwania ciekawych informacji na różne tematy związane z ekologią, ale co ważniejsze – motywowany wyzwaniami do wprowadzania ekologicznych zmian do twojego codziennego życia!

Ekowyzwanie.pl to część kampanii „Mysłowice są eko!”. Codziennie od 14 do 27 września w zakładce Zadania gry będą publikowane pytania i zadania związane z ekologicznym stylem życia – łącznie w trakcie trwania gry pojawi się ich 50. Nie musisz rozwiązywać ich wszystkich, jeśli nie chcesz, ale pamiętaj, że nagrody główne trafią do tych graczy, którzy zdobędą najwięcej punktów! Niektóre zadania będzie można wykonać bez wychodzenia z domu, korzystając z informacji zawartych w internecie. Część zadań zachęci cię do wyjścia z domu po to, by np. odwiedzić wskazane miejsce lub wykonać zdjęcie na konkretny temat. Minimalna liczba zadań, która daje ci szansę na nagrodę, to pięć, ale by zawalczyć o główne nagrody, musisz ich rozwiązać jak najwięcej. Najlepiej więcej niż wszyscy pozostali!

Dla graczy, którzy zajmą najwyższe miejsca w rankingu punktowym, przygotowano aż trzy nagrody główne, w tym rower o wartości co najmniej 1 000 zł oraz nagrody rzeczowe o wartości 500 i 300 złotych. Spośród wszystkich pozostałych graczy, którzy prawidłowo rozwiążą minimum pięć zadań, zostaną rozlosowane nagrody dodatkowe.

Więcej szczegółów, regulamin i formularz rejestracyjny do ekogry znajdziesz tutaj.

Nadesłano przez: UM Mysłowice

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here