Co myślisz o ekologii? Wypełnij ankietę UM

0

Ekoankieta jest pierwszym elementem akcji informacyjno-edukacyjnej „Mysłowice są eko!”. Wiadomości dzięki niej uzyskane posłużą urzędowi miasta do usystematyzowania wiedzy mysłowiczan o ekologii i ukierunkowania całej kampanii.

– Zachęcamy do wypełnienia ankiety i przekazania nam informacji o tym, co sądzicie o ekologii, jak dbacie o środowisko i czy jest to dla was ważne. Ankieta będzie dla nas istotnym źródłem informacji, które posłuży do przybliżenia wam czasem trudnych tematów związanych z ekologią i gospodarką odpadami oraz w przyszłości pozwoli ukierunkować nasze działania zgodnie z waszymi oczekiwaniami i sugestiami. Informacje pozyskane z ankiety posłużą nam również do doboru treści do gazetki „Ekoedukator” – mówi rzecznik mysłowickiego magistratu Kamila Szal.

Ankieta składa się z 26 pytań, zamkniętych i otwartych, oraz metryczki. – Żadne z pytań nie jest obowiązkowe, zatem jeżeli nie możesz lub nie chcesz udzielić odpowiedzi na którekolwiek z nich, po prostu przejdź dalej – tłumaczy Szal.

Ankieta będzie dostępna tutaj do 15 września. Więcej o akcji „Mysłowice są eko!” przeczytacie tu.

Źródło: UM Mysłowice

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here