Dni Mysłowic – sprawdź harmonogram

0
fot. UM Mysłowice

Już w piątek ruszają Dni Mysłowic 2015. Zobaczcie, co i gdzie będzie się działo – przedstawiamy line-up’y wszystkich imprez.

19 czerwca o godz. 17 w Parku Słupna świętowanie rozpoczniemy muzycznie. Zagrają Evoos, De Seints, M.N.I.A.M. Collective, a gwiazdami wieczoru będą Ewa Farna i Mrozu. W piątek rozpocznie się także rajd turystyczno-nawigacyjny Mysłowicka Czwórka.

Sobota upłynie pod znakiem historii, rzemiosła i wojska. Na stadionie Lechii 06 przy ul. Promenada odbędzie się widowisko historyczne, w programie którego pojawią się m.in. pokaz musztry paradnej, inscenizacja historyczna pt. „Dzieje 23. Batalionu Saperów”, wyjazd grupy rekonstruktorów repliką ciężarówki Fiat 621, prezentacja grup rekonstrukcyjnych i oddziałów wojskowych czy pokaz tresury psów policyjnych. Tego dnia rozpocznie się też dwudniowy XXII Rodzinny Festyn Świętojański.

21 czerwca w imieniu Mysłowickiego Detektywa Historycznego zapraszamy na III Piknik Historyczny, natomiast w ramach rodzinnego festynu odbędzie się III Świętojański Bieg Trzeźwości.

Więcej informacji znajdziecie pod poszczególnymi linkami, a szczegółowe line-up’y na plakatach w galerii zdjęć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here