Zakończenie Braks Ligi Futsalu

0

W ostatnich dniach marca zakończyła się kolejna edycja Braks Mysłowickiej Ligi Futsalu, która była rozgrywana od maja poprzedniego roku.

Mistrzostwo I ligi zdobył zespół Aresztu Śledczego z Mysłowic, a tuż za nimi uplasowali się gracze Inprexu Katowice i GSP SKOK-u Mysłowice. W II lidze zwycięstwo świętowali piłkarze Benteleru Siemianowice Śląskie, a kolejne miejsca zajęły drużyny Futsal Teamu i Ostatniego Zrywu.

11 kwietnia odbyło się uroczyste wręczenie nagród. W klasyfikacji fair play zwycięstwo odniosły ekipy TKKF-u Czarnych Sosnowiec (I liga) i Piosku (II liga). Najwięcej bramek w rozgrywkach zdobyli Tomasz Golly z Inprexu Katowice (I liga) i Robert Kuza z Benteleru Siemianowice Śląskie (II liga). Natomiast tytuł najlepszych bramkarzy zgarnęli Wojciech Samojluk (Areszt Śledczy Mysłowice) i Michał Zieliński (Delta).

Jednocześnie organizatorzy zapraszają do udziału w X edycji rozgrywek. Wpisowe za cały sezon to 1 500 zł (możliwość rozłożenia na dwie raty po 750 zł), a start rozgrywek zaplanowano na 21 maja. Regulamin oraz karty zgłoszeniowe znajdują się w dziale Dokumenty na stronie www.mosir.myslowice.pl. Karty należy wysłać do 13 maja na adres e-mail s.kotowicz@mosir.myslowice.pl bez podpisów zawodników lub doręczyć w formie papierowej przed pierwszym meczem drużyny wraz z podpisami.

Wszelkie informacje i szczegóły dotyczące rozgrywek można uzyskać, pisząc na adres s.kotowicz@mosir.myslowice.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here