Mała Gosia komendantem

0
fot. KMP Mysłowice

Gosia z Przedszkola nr 5 zajęła w poniedziałek miejsce Komendanta Miejskiego Policji w Mysłowicach. Przedszkolaki zwiedziły tego dnia nowo clomid dosage wyremontowaną komendę. Większość z nich zadeklarowała w przyszłości swoją pracę w niebieskim mundurze.

Wizyta maluchów z P5 rozpoczęła się od „kontroli” służby w pomieszczeniu dyżurnych mysłowickiej komendy. Pełniący tego dnia służbę na stanowisku dowodzenia musieli Zoloft się zmierzyć z kilkoma „ciężkimi ” pytaniami od odwiedzających ich gości.

Aspirant Dariusz Opatrzyk opowiedział przedszkolakom na czym polega praca policjantów i jak są wyposażeni do codziennej służby. Nie zabrakło pogadanki o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Maluchy odwiedziły też salę odpraw dla policjantów, pokoje naczelników buy accutane online wydziału ruchu drogowego oraz prewencji. Obejrzały radiowóz, do którego mogły wsiąść i przy którym zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcie.

Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego podkom. Aleksandra buy accutane online Jasińska przeprowadziła szybką prelekcję o przepisach ruchu drogowego. Wszystkie dzieci za prawidłowe odpowiedzi dostały nagrody w postaci odblasków.

Ostatnim punktem wycieczki była wizyta w gabinecie Komendanta Miejskiego Policji w Mysłowicach mł. insp. mgr. Arkadiusza Więcka. Mała Gosia bez większego zawahania zajęła miejsce w accutane dosage fotelu szefa mysłowickiej policji i oświadczyła, że to miejsce bardzo jej odpowiada.

Nadesłano przez: KMP Mysłowice

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here