Mysłowiccy wystawcy na XIII Międzyplanetarnych Targach Ślubnych

0
fot. nadesłano

O tym jak zorganizować wesele, od zamówienia sali do odebrania płyt z dokumentacją foto i wideo z tego najważniejszego dnia w życiu, mogły dowiedzieć się młode pary, które tłumnie zawitały minionej niedzieli do katowickiego Spodka.

Na targach swoją ofertę prezentowali właściciele hoteli, kompleksów bankietowych, domów weselnych, a także cukiernicy, krawcy, fotograficy, muzycy, didżeje, tancerze, szczudlarze czy właściciele fotobudek.

W Spodku nie zabrakło także przedstawicieli Mysłowic z kompleksem bankietowo-konferencyjnym Szyb Bończyk, cukiernią Skórok, grupą eventową DJ Actor, kwiaciarnią Rosa i grupą taneczną Molo i Frodo. Jak mówi właściciel Szybu Bończyk, targi to doskonała okazja do wymiany doświadczeń. – Choć mamy prawie zapełniony grafik imprez weselnych na najbliższe dwa lata, to spotykamy się w Spodku po to, by dowiedzieć się czegoś nowego, poznać aktualne trendy i nowości. Czas nie stoi w miejscu, musimy się ciągle rozwijać, aby nasi goście byli zadowoleni – podsumował Maciej Sikora.

Nadesłano przez: Promenada PR