Kolejna oferta dla rodzin wielodzietnych

0

Gminny program „Rodzina 3+” będący uzupełnieniem ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny rozrasta się. Dołączył właśnie do niego salon  fryzjerski Henryka Nowoka.

Dzięki Karcie rodziny wielodzietne mogą już nie tylko w całej Polsce, ale także w Mysłowicach korzystać z szeregu zniżek i udogodnień. Mysłowicki Ośrodek Kultury oferuje im 50% zniżki na imprezy, koncerty i zajęcia we wszystkich swoich filiach (z wyłączeniem imprez, na które sale są wynajmowane), do Muzeum Miasta Mysłowice posiadacze Karty wejdą bezpłatnie, a Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji proponuje 50-procentowy rabat na zabiegi rehabilitacyjne, karnet wstępu na siłownię i zajęcia prowadzone w ramach akcji Dbamy o Damy, a także bezpłatny wstęp dla dzieci na mecze I ligi piłki siatkowej kobiet.

Swoją ofertę dla rodzin wielodzietnych przedstawiło również biuro Oriflame Monika Dubiel, które posiadaczom Karty proponuje 15% zniżki na pełną ofertę z katalogów Oriflame. Ponadto dla każdej kobiety powyżej 16 roku życia, która nie jest konsultantką Oriflame, biuro oferuje jednorazowo bezpłatną pielęgnację twarzy lub makijaż. Z końcem sierpnia do projektu dołączyła też firma ARD Finance Mariusz Kostrzewski oferująca 20% zniżki na wszystkie swoje usługi, takie jak: prowadzenie ksiąg rachunkowych, księgi przychodów i rozchodów czy sporządzanie rocznych deklaracji podatkowych.

Od wczoraj dzieci i młodzież do lat 16 z rodzin wielodzietnych mogą liczyć na 20% zniżki w Salonie Fryzjerstwa Damsko-Męskiego Henryka Nowoka.

– Karta Dużej Rodziny przysługuje rodzinom z przynajmniej trójką dzieci, niezależnie od dochodu. Wydawana jest bezpłatnie każdemu członkowi rodziny. Rodzice mogą korzystać z niej dożywotnio, dzieci – do 18 roku życia lub do ukończenia nauki, maksymalnie do osiągnięcia 25 roku życia. Osoby niepełnosprawne otrzymają Kartę na czas trwania orzeczenia o niepełnosprawności – informuje Kamila Szal, rzecznik magistratu. Wniosek o Kartę Dużej Rodziny można złożyć w Wydziale Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Mysłowice (ul. Powstańców 1, drugie piętro, pokój 321).

Program „Rodzina 3+” funkcjonuje w Mysłowicach od połowy czerwca i cieszy się sporą popularnością: wydano już 580 Kart Dużej Rodziny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here