Światowej sławy kaskaderzy w środę na Słupnej!

0
fot. Flott Cascaders Team

Ekscytujące i niebezpieczne akrobacje z wykorzystaniem samochodów, quadów i motocykli, 16 tys. watów mocy audio, 24 tys. watów czystego światła i 12 tys. watów efektów świetlnych – tego mogą spodziewać się ci, którzy w najbliższą środę o godz. 18 pojawią się w Parku Słupna. Nasze miasto odwiedzi Flott Cascaders Team, czyli czesko-francuska grupa kaskaderów znana na całym świecie.

Flott Cascaders Team to obecnie jeden z najlepszych europejskich teamów kaskaderskich parający się profesjonalnym dublowaniem aktorów w wielu uznanych produkcjach kinowych, telewizyjnych i reklamowych. Dowodem wybitnego kunsztu zawodowego zespołu jest udział m.in. w produkcji filmu „Taxi 3” oraz oprawa scen mobilnych w „Casino Royale” i „Quantum of Solace”.

Na tle niezwykle barwnych efektów – muzycznych, świetlnych i pirotechnicznych zespół prezentuje karkołomne ewolucje z wykorzystaniem samochodów, quadów i motocykli. Popis tych niewiarygodnych umiejętności to przedstawienie w pełni profesjonalne, dopracowane w każdym szczególe, pełne dynamiki i akcji oraz iście zegarmistrzowskiej precyzji.

Dwadzieścia pięć lat doświadczeń scenicznych na stadionach całej Europy, team złożony ze specjalistów sportów ekstremalnych, posiadaczy zapisanych w księdze Guinnessa rekordów świata w skokach odległościowych samochodami i motocyklami to gwarancja imprezy o najwyższym standardzie.

Mysłowiczanie będą świadkami pokazu „Gladiator’s Day”: zmagań współczesnych gladiatorów wyposażonych w crossowe motocykle, szybkie i wściekłe BMW, quady, Monster Trucki i inne wyjątkowe motoryzacyjne specjały. Spośród wielu atrakcji na szczególną uwagę zasługują:

  • jazda samochodami na dwóch kołach
  • manewry zsynchronizowane, drifting, poślizgi
  • skoki nad rzędem aut: samochodem, motocyklem, quadem
  • wyścigi rzymskie
  • przejazdy przez płonące ściany
  • jazda z płonącym człowiekiem
  • amerykańskie Monster Track
  • strzał do pędzącego samochodu z bazooki

Bilety w cenie 30 zł dla dorosłych i 20 zł dla dzieci będą dostępne w kasach na godzinę przed rozpoczęciem pokazu.

Więcej informacji o Flott Cascaders Team znajdziecie na Facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here