Już jutro derby Mysłowic!

0
fot. nadesłano

W najbliższą sobotę na stadionie Górnika 09 w Parku Zamkowym zostanie rozegrany mecz piłkarski o Mistrzostwo Ligi Okręgowej, a zarazem derby Mysłowic pomiędzy Górnikiem 09 Mysłowice a Unią Kosztowy!

Samo spotkanie derbowe wyzwala dodatkowe emocje. Jest to bez dwóch zdań mecz przyjaźni! Oba kluby ze sobą współpracują, wymieniają się zawodnikami, zarządy i kibice się wspierają. Podczas gdy Unia swoje spotkanie rozgrywa na przykład w niedzielę, a Górnik 09 w sobotę i gra u siebie, to na trybunach stadionu Kociny można zauważyć wielu piłkarzy i działaczy kosztowskiego klubu.

Atmosfera na trybunach zawsze jest przyjazna, jest bezpiecznie, ludzie przychodzą całymi rodzinami, z dziećmi. Dzieciakom samo spotkanie sprawia wiele frajdy, a dorosłym dostarcza mnóstwo sportowych wrażeń! Do tego można zrobić spacer po wyremontowanym Parku Zamkowym. Mecz, miła atmosfera, zdrowa rywalizacja sportowa, wielkie pozytywne emocje: tak można spędzić sobotnie popołudnie na świeżym powietrzu, wspierając swoją obecnością dwa zespoły z naszego miasta!

Do spotkania w lepszych nastrojach podejdą zawodnicy Kociny, która jak na razie nie przegrała ligowego starcia, a w dodatku będzie grała na własnym stadionie. Unia Kosztowy niestety zaliczyła dwie wpadki, ale wygrała derbową potyczkę z Pogonią Imielin, a w ostatniej kolejce rozgromiła LKS Łąka 6:1! Łupem Kociny padła m.in. sosnowiecka Niwka.

Zachęcamy wszystkich do przybycia na stadion Górnika 09 i zobaczenia derbowego spotkania. Przyjazna atmosfera będzie gościć zarówno na boisku, jak i na trybunach, a i poziom sportowy powinien być wysoki. Emocji nie zabraknie!

Górnik 09 Mysłowice – Unia Kosztowy: 30 sierpnia, sobota, godz. 17, stadion Górnika 09 w Parku Zamkowym, ul. Gwarków 13. Cena biletu-cegiełki: 5 zł (kobiety i dzieci – wstęp darmowy).

Nadesłano przez: kocina.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here