fot. nadesłano

Bazując na powodzeniu imprezy w ubiegłym roku, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z bankiem PKO BP zorganizowali 30 maja dla dzieci szkół podstawowych turniej gier i zabaw pod hasłem „Hejże-ho, niechaj żyje SKO”.

Tym razem w turnieju wzięło udział 11 mysłowickich szkół. Każda szkoła zobowiązana była wystawić reprezentację składającą się z 12 osób: 6 dzieci z klas I-III oraz 6 dzieci z klas IV-VI. Dodatkowo 1 osoba z każdej szkoły mogła wziąć udział w konkursie wiedzy o SKO.

Imprezę uroczyście zainaugurowała dyrektor Oddziału Mysłowice PKO BP Marzenna Trzepietowska. Po odśpiewaniu hymnu SKO odbył się konkurs wiedzy o Szkolnej Kasie Oszczędnościowej, a potem dzieci przystąpiły do rywalizacji sportowej.

Każde dziecko biorące udział w turnieju otrzymało słodki poczęstunek, a wszystkie szkoły wyszły z imprezy z nagrodami – sprzętem sportowym. Pierwszą nagrodę wywalczyła Szkoła Podstawowa nr 1, drugą – Szkoła Podstawowa nr 6 z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1, trzecią – Szkoła Podstawowa z Zespołu Szkół Sportowych.

Narody wręczali przedstawiciele banku i zaproszeni goście: wiceprezydent Grzegorz Brzoska, Naczelnik Wydziału Edukacji Kultury i Sportu Iwona Nowak oraz dyrektor MOSiR Bartłomiej Gruchlik.

Nadesłano przez: Anna Gandyk-Piszczek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Proszę wpisz tutaj swoje imię