Dni Mysłowic: premiera płyty „Mysłowice dobrze brzmiące 2”!

0
Kadr z teledysku

Pierwszy album z najciekawszymi piosenkami zespołów z Mysłowic ukazał się rok temu – w czerwcu 2013 roku. Pomysł okazał się trafiony i obecnie Mysłowice przygotowują się do wydania drugiej części składanki. Premiera kolejnej kompilacji, na której znajdzie się 14 piosenek, odbędzie 20 czerwca. Album dostępny będzie bezpłatnie.

Podczas koncertowej premiery płyty „Mysłowice dobrze brzmiące” na scenie wystąpili obecni na krążku artyści. Na koncercie pojawiło się kilka tysięcy osób, a o płycie pozytywnie wypowiadały się media, gorąco zareagowali również odbiorcy. Nic dziwnego: to w końcu pierwsza płyta kompilacyjna z najciekawszymi piosenkami zespołów z Mysłowic.

Druga część kompilacji ukaże się 20 czerwca i znajdzie się na niej 14 piosenek. Tego samego dnia, podczas Dni Mysłowic będących jednocześnie koncertową premierą kompilacji „Mysłowice dobrze brzmiące 2”, na kąpielisku Słupna zagrają: Czary Mary Koszmary i Ćmy, Delons, Korbowód oraz Myslovitz.

Pierwszym singlem promującym album jest nowa piosenka grupy Holly Blue „Another Love Affair”. Utwór zapowiada drugą płytę Holly Blue, która ukaże się jesienią tego roku.

Wydawcą płyty jest Urząd Miasta Mysłowice, producentem Falami. Okładkę projektuje Marta Frank.

Nadesłano przez: UM Mysłowice

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here