Mysłowiczanie odnoszą sukcesy na arenie europejskiej!

0
fot. nadesłano

W pierwszy weekend miesiąca (4 i 5 października) w słowackiej Spisskiej Beli została rozegrana ostatnia tegoroczna eliminacja Turnieju Europy Centralnej w samochodowych rajdach nawigacyjnych.

Załoga Automobilklubu Mysłowickiego, w składzie Maciej i Mateusz Krzewscy, zajęła w tym rajdzie bardzo dobre 2. miejsce. Ten sukces pozwolił na powtórzenie wyniku z zeszłego roku i zajęcie trzeciego miejsca w końcowej klasyfikacji generalnej.

Zdaniem pilota, Mateusza Krzewskiego, trasa była bardzo trudna, jednakowoż bardzo malownicza. Przebiegała drogami słowackich Tatr, które dodatkowo były pięknie oświetlone słońcem. Z kolei kierowca, Maciej Krzewski, twierdzi, że warto brać udział w takich rajdach, ponieważ można się tam spotkać z całą europejską czołówką. Wspomina też, że każdy, nawet najmniejszy sukces w tak znakomitym gronie bardzo cieszy.

Jednocześnie nasza rodzima załoga bardzo serdecznie zaprasza na sobotni rajd „Mysłowicka Czwórka”, którego organizatorem jest Automobilklub Mysłowicki. Co ważne, trasa ułożona jest również dla amatorów rozpoczynających przygodę z tym sportem.

Źródło: Automobilklub Mysłowicki