Piosek Team Mysłowice – nowy klub sportowy w mieście

0
fot. Facebook

„Jeśli chcesz być lwem, musisz trenować z lwami”. Na sportowej mapie Mysłowic pojawiło się nowe stowarzyszenie, którego działalność związana jest z sekcją bokserską. Mysłowiczanie mają możliwość trenować ten sport w sali gimnastycznej SP nr 2 w dzielnicy Stare Miasto.

Jako stowarzyszenie utrzymywać się będą ze składek członkowskich, jednakże muszą płacić za wynajem sali, w której odbywają się treningi. W efekcie nie są w stanie dodatkowo kupić sprzętu, który nie jest tani. Zarząd klubu zwraca się więc do mieszkańców i sympatyków z prośbą o wsparcie startu działalności klubu. Aktualnie pozyskiwane są środki na niezbędny sprzęt do treningów, jak worki, skakanki, piłki lekarskie, ciężarki czy gruszki. Z czasem będą potrzebne również stroje na zawody i kaski do sparingów.

– Może są też Państwo w stanie w inny sposób nam pomóc np. podarować niezbędny sprzęt – pisze Dawid Miller, przedstawiciel PT Mysłowice na ich fanpage’u na portalu Facebook. – Będziemy wdzięczni za każdy rodzaj pomocy, za którą z góry serdecznie dziękujemy. Chcemy krzewić sportowy tryb życia i zająć młodzież treningami, co jest według nas o wiele bardziej pożyteczne niż wystawanie tych młodych ludzi w bramach. Chcemy, by w niedalekiej przyszłości godnie reprezentowali nasze miasto Mysłowice w zawodach i turniejach. Tym bardziej, że cała inicjatywa powstała ku czci pamięci długoletniego trenera, Józefa Maczugi.

Zapraszamy do wsparcia i na treningi w poniedziałki i środy o godz. 18.00. Szkoła Podstawowa nr 2 im. B. Prusa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here