76. Tour de Pologne: utrudnienia w ruchu

0
Tour de Pologne tuż, tuż. We wtorek utrudnienia w ruchu

Już w sobotę rozpocznie się największe kolarskie święto w kraju, którego trasa ponownie przebiegnie przez nasze miasto. Kolaże wjadą do Mysłowic 6 sierpnia, podczas czwartego etapu zawodów. W związku z tym należy spodziewać się utrudnień w ruchu.

76. edycja Tour de Pologne rozpocznie się 3, a zakończy 9 sierpnia. Zawodnicy wyruszą z rynku głównego w Krakowie, by przejechać siedem etapów o łącznej długości ponad 1060 km. Meta tegorocznej trasy znajdować się będzie w Bukowinie Tatrzańskiej.

Czwarty etap kolarskich zmagań rozpocznie się na jaworznickim rynku, skąd kolaże pojadą w stronę Mysłowic. Ok. godz. 12:25 wjadą do miasta przez most na Przemszy w Dziećkowicach i ul. Długą oraz Zachęty udają się do Imielina. Właśnie ten odcinek zostanie całkowicie wyłączony z ruchu w godz. 11:40 – 12:40. Finisz tego etapu Tour de Pologne usytuowany będzie przy hotelu Kocierz w Targanicach (Andrychów).

W związku z przejazdem peletonu przez Mysłowice zmianie ulegnie kurs linii autobusowej nr 66. – Autobus w kursie o godzinie 11:10 z przystanku „Zawodzie Zajezdnia” dojedzie do przystanku „Dziećkowice Kościół”, który będzie jego końcowym przystankiem, gdzie odczeka na swój planowy odjazd – informuje ZTM.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here