Podsumowanie Plaży Open w Mysłowicach

0
fot. MOSiR Mysłowice

W niedzielę, 7 lipca, zakończył się ogólnopolski turniej piłki siatkowej w plażowym wydaniu – Plaża Open Mysłowice 2019.

W wielkim finale zwyciężyła para Mariusz Prudel i Mikołaj Miszczuk, srebrne medale zdobyli Jędrzej Brożyniak i Piotr Janiak. Mariusz i Mikołaj decydujący mecz wygrali w stosunku 2:0 (21:14, 21:17).

fot. MOSiR Mysłowice

W finale pań Agnieszka Adamek i Izabela Błasiak pokonały Kingę Legietę i Magdalenę Saad 2:0 (21:18, 24:22). Walka była zacięta i pełna dramaturgii.

fot. MOSiR Mysłowice

Medale i nagrody wręczali Prezydent Miasta Mysłowice Dariusz Wójtowicz oraz Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Karol Pawlik.

Turniej Plaża Open Mysłowice rozpoczął się w piątek. Towarzyszyła mu piękna słoneczna pogoda i świetna atmosfera. W sobotę w dmuchanym basenie odbył się towarzyski mecz piłki nożnej na wodzie. Reprezentacja samorządu miasta Mysłowice zagrała z reprezentacją Plaża Open. W regulaminowym czasie spotkanie zakończyło się remisem 3:3, dopiero po rzutach karnych zwyciężyli goście.

fot. MOSiR Mysłowice

Kolejny, trzeci turniej eliminacji Mistrzostw Polski Plaża Open, odbędzie się w Łodzi. W dniach 19-21 lipca siatkówka plażowa ponownie zawita na Śląsk – tym razem do Rybnika.

Dalsze losy turnieju można śledzić na oficjalnej stronie.

Tekst: MOSiR Mysłowice

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here