Najlepsi polscy siatkarze plażowi zawitają do miasta

0
fot. Plaża Open

Już jutro w Parku Słupna startuje druga część tegorocznego Pucharu Polski. Pierwszy turniej rozegrano w Zamościu, a teraz najlepsi polscy siatkarze plażowi przyjadą do Mysłowic.

Sportowcy będą rywalizować ze sobą od piątku do niedzieli. Ostatniego dnia odbędą się mecze finałowe, których transmisję na żywo zobaczymy w TVP Sport. Oprócz obserwowania zmagań ścisłej czołówki krajowych rozgrywek nad Wisłą, na kibiców czekać będzie mnóstwo atrakcji. Warto wspomnieć, że w zmaganiach wezmą też udział amatorzy siatkówki plażowej oraz młodzież. Dodatkowo powstanie nawodnione boisko, na którym zostaną rozegrane mecze w wodną piłkę nożną oraz siatkówkę.

O dobry humor kibicujących zadbają animatorzy i mistrzynie zumby, a rodzice z dziećmi będą mogli zagrać w mega grę planszową. Nowością będą strefa spa z sauną, jacuzzi i kriokomora oraz wiele innych niespodzianek, których organizatorzy nie chcą zdradzić.

Tydzień później rywalizacja Plaży Open przeniesie się do łódzkiej Manufaktury, a kolejne zmagania odbędą się w Rybniku. Tegoroczne finały zaplanowano na koniec lipca w Białymstoku.

Szczegółowy program mysłowickich rozgrywek znajdziecie na plakacie poniżej:

Materiały prasowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here