Amatorzy zmierzyli się w eliminacjach

0
fot. MOSiR

21 lipca odbył się drugi już turniej kwalifikacyjny w ramach Otwartych Mistrzostw Mysłowic w siatkówce plażowej. W najbliższą niedzielę kolejne rozgrywki amatorów w Parku Słupna.

Tego dnia do turnieju zgłosiło się dziesięć par, które rozegrały go systemem brazylijskim. Jak się okazuje udział w mistrzostwach biorą nie tylko mysłowiczanie. Na piaszczystych boiskach Parku Słupna można spotkać także mieszkańców Jaworzna, Katowic, Sosnowca, a nawet osoby z Zawiercia, Tarnowskich Gór czy Olkusza.

– Pogoda w niedzielę nie była zbyt łaskawa dla zawodników – początkowy upał zamienił się w porywisty wiatr niosący niebezpieczną burzę. Na szczęście udało się rozegrać ostatnie mecze tuż przed nadejściem niebezpieczeństwa. Tak, jak tydzień temu najlepsza w turnieju okazała się para Gorgoń/Faryna – informują organizatorzy.

Oto wyniki turnieju z 21 lipca:

  1. miejsce – Tomasz Gorgoń/Michał Faryna,
  2. miejsce – Kamil Kruczkowski/Bartek Słupny,
  3. miejsce – Artur Kosiór/Daniel Pochopień,
  4. miejsce – Dominik Urbański/Patryk Myszkowski.

Przed nami kolejne kwalifikacje, które zaplanowano na 4 i 11 sierpnia. Finał odbędzie się 25 sierpnia. Zapisy przyjmowane są w dniu zawodów w godz. 9.30-10. Koszt to 5 zł od osoby za jeden dzień rozgrywek.

Źródło: MOSiR Mysłowice

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here