Wakacje z MOSiR-em

0
Materiały prasowe

Już niedługo wakacje, a zatem pora zaplanować czas swoim pociechom, żeby nie spędziły go w domu przed komputerem czy telewizorem. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji również ma wiele ciekawych propozycji, jak wesoło i aktywnie spędzić ten czas. Dla rodziców i dziadków też coś się znajdzie.

Głównym pomysłem na zagospodarowanie czasu małym mysłowiczanom są półkolonie, w ramach których zaplanowano: gry i zabawy rekreacyjne, szkolenie z pierwszej pomocy, kajaki i rowerki, park linowy, gry integracyjne, turnieje sportowe, naukę pływania, siłownię, wyjście do kina, wyjazdy do parków wodnych w Rudzie Śląskiej i Tychach, wyjazd do Energylandii w Zatorze.

– Spotykamy się od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.30 do 14. Zajęcia będą odbywać się w naszych obiektach: hali na Bończyku, Parku Słupna, Hubertusie. Każdego dnia zapewniamy pełen posiłek oraz wodę do picia. Opiekę nad uczestnikami sprawować będzie wykwalifikowana kadra z odpowiednim przygotowaniem sportowym – informują organizatorzy.

Cena całego turnusu to 150 zł + opłata dodatkowa za wyjazd do parku rozrywki, 140 zł. Zapisy i szczegółowe informacje na plakacie poniżej oraz pod numerami telefonów: półkolonie – 690 216 008, lato w mieście – 32/31 71 801.

Poza tym w ramach corocznej akcji „Lato z MOSiR-em” zaplanowano wiele atrakcji dla mieszkańców, zwłaszcza tych najmłodszych. Odbędą się animacje z harcerzami, kino letnie w Parku Słupna, wycieczki do aquaparków, spływ kajakowy czy udział w eliminacjach do Mistrzostw Mysłowic w siatkówce plażowej.

Panie mogą z kolei skorzystać z projektu „Dbamy o damy”, który zachęca do fit poranków ze śniadaniem i fitnessem w Parku Słupna. Zajęcia będą się odbywać w każdą sobotę lipca i sierpnia o godz. 9. 18 sierpnia panie wezmą udział w warsztatach nordic walking.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here