W sobotę pierwszy trening przed 12. Biegiem Spełnionych Marzeń

0
fot. BSM

26 stycznia biegacze z Mysłowic i okolic już po raz 12. staną na starcie Biegu Spełnionych Marzeń. Jednak zanim to nastąpi, organizator imprezy Tomasz Katan zaprasza wszystkich chętnych na oficjalne treningi przed biegiem.

– W sobotę 5 stycznia rozpoczniemy cykl trzech oficjalnych treningów przed 12. edycją Biegu Spełnionych Marzeń. Zaproszeni mogą czuć się wszyscy, którzy za trzy tygodnie staną na starcie naszej imprezy: biegacze, zawodnicy i amatorzy nordic walking, a także osoby, które pobiegną z pieskami – wylicza organizator BSM Tomasz Katan. Pierwszy trening odbędzie się na dystansie 8,5 km. To trasa pierwszego okrążenia biegu na 15,5 km, z którym zawodnicy będą się mierzyć 26 stycznia, oraz pełna trasa wyścigu nordic walking. – Spotykamy się 5 stycznia o godz. 9 na parkingu przy zalewie Fala w Wesołej – mówi Katan. I dodaje, że trening odbędzie się bez względu na warunki pogodowe. Kolejne dwie próby przed właściwym wyścigiem są zaplanowane na 12 i 19 stycznia. Wówczas uczestnicy BSM będą mogli potrenować na pełnych trasach zawodów.

Bieg Spełnionych Marzeń już od 12 lat daje szansę zarówno amatorom, jak i zawodowcom w bieganiu i nordic walking na spędzenie wspólnego czasu i zmierzenie się w swoim ulubionym sporcie na łonie natury. Na imprezę złożą się w tym roku: bieg na dystansie 15,5 km, rajd nordic walking na dystansie 8,5 km, a także 6. Mistrzostwa Par Małżeńskich, Mistrzostwa Drużyn oraz biegi dla dzieci na dystansach od 100 do 1 000 m. Tomasz Katan zaznacza, że mile widziani będą także biegacze z czworonogami.

Zapisy do 12. edycji BSM trwają tutaj, ale będą też możliwe 26 stycznia w biurze zawodów. Pod wskazanym linkiem oraz w facebookowym wydarzeniu znajdziecie także wszystkie szczegóły imprezy. A jeśli macie dodatkowe pytania, napiszcie: biegspelnionychmarzen@gmail.com.

Plakat promujący wydarzenie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here