Platina zdradza sekret szefowej

0

Platina Centrum Urody to salon kosmetyczny funkcjonujący w Mysłowicach przy ul. Powstańców 10a już 12 lat. Wcześniej opierając swoją działalność na zabiegach kosmetycznych oraz zabiegach odchudzająco- ujędrniających, aktualnie wychodzi do klientów z szeroką ofertą ukierunkowaną na zabiegi relaksacyjno-odmładzające. Dewizą salonu jest hasło „Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem”. O nowych usługach rozmawiamy z właścicielką salonu, Małgorzatą Rutowską.

Redakcja: Skąd pomysł na taką modyfikację oferty?

Małgorzata Rutowska: Raz na jakiś czas życie plącze nasze ścieżki, stawiając nas przed koniecznością ZMIANY. Przyglądałam się tej plątaninie, nie wiedząc, jaki kierunek wybrać. Postawiłam na siebie, na drogę pełną spokoju, harmonii oraz pracy nad rozwojem osobistym. Zainspirowałam się Ajurwedą, czyli nauką o długowieczności. Praca nad harmonią ciała i umysłu była tym, czego najbardziej potrzebowałam. Na swojej drodze spotkałam mentora – Annę Nocoń, która przez 19 lat pracy z ciałem i duszą stworzyła Filozofię Kosmetyki Pozytywnej, opartej na naukach ajurwedyjskich, refleksologii twarzy oraz rewelacyjnych technikach masażu. Wypracowała swoje własne standardy dające rewelacyjne rezultaty. Mam zaszczyt uczyć się właśnie u niej. Od siebie podałam własną energię, czułość i troskę. Tak powstał „Sekret Szefowej”.

Czym jest tajemniczy „Sekret Szefowej”?

Sekret Szefowej to unikatowy masaż twarzy, który w połączeniu z aromaterapią oraz muzyką Reiki wprowadza w stan głębokiego relaksu. Uwalnia od napięć i negatywnych emocji. Wprowadza organizm w stan równowagi wewnętrznej. Polecany osobom, które odczuwają silne napięcia nerwowe i w codziennym życiu towarzyszy im silny stres.

Jak działa taki masaż?

Masaże twarzy to forma terapii, która pomaga odprężyć umysł, wyzwala energię życiową oraz skutecznie pielęgnuje. Twarz odzyskuje elastyczność i sprężystość, poprawia się koloryt skóry, spłycają się zmarszczki, a reszta to… sekret szefowej. Zapraszamy!

Platina Centrum Urody
tel. 32 725 15 63, www.platina.pl
Godziny otwarcia: 09-19.