Zasmakuj Japonii w Sō Sushi Mysłowice!

0
fot. So Sushi Mysłowice

Smaki Japonii, które podbiły podniebienia smakoszy z całego świata, dotarły do Mysłowic. Orientalnymi rolkami z rybą i ryżem – w wielu kombinacjach smakowych – można delektować się w lokalu przy Parku Moniuszki oraz zamawiając je na wynos z dowozem. W Mysłowicach otwarto pierwszą w mieście restaurację z sushi!

Sō Sushi to pierwsza w Mysłowicach restauracja japońska i otwarty sushi bar, za sprawą którego na własne oczy można zobaczyć, jak powstaje sushi. Restauracja zlokalizowana jest w pawilonie przy Parku Moniuszki pod adresem: ul. Chopina 34. Dania można zamówić także na wynos: dzwoniąc pod numer 531-22-66-22 złożysz zamówienie, które pod wskazany przez Ciebie adres dotrze japońskim sushiwozem. Pod tym numerem zarezerwujesz także stolik na wybrany dzień i godzinę. Restauracja czynna jest przez 6 dni w tygodniu, od wtorku do niedzieli.

Sushi ma wiele różnych smaków, ale także odmian: może przybrać kształt wałeczków, owalnych paluszków czy kulek ryżu z nałożonymi na nie kawałeczkami ryby. W Sō Sushi możesz zamówić najsłynniejsze i najróżniejsze z rodzajów sushi. To miejsce, w którym miłośnicy kuchni azjatyckiej zjedzą swoje ulubione rolki, ale to także restauracja, w której bez skrępowania po raz pierwszy weźmiesz do ręki pałeczki, by rozpocząć swoją kulinarną przygodę z sushi.

Sushi to nie tylko potrawa – to kulinarny rytuał! Sushimasterzy przygotowali specjalny zestaw dla początkujących, zamawiając go skosztujesz najróżniejszych rodzajów sushi, by poznać szeroki przekrój składników i smaków. Zamawiając zestaw w lokalu przygotuj się na kulinarną przygodę, prezentację rolek i bogatą dawkę informacji o tym, jak prawidłowo jeść, jak radzić sobie z pałeczkami oraz jakie orientalne składniki pojawiły się na naszym talerzu.

Zapraszamy na przygodę z sushi! Na stronie www.so-sushi.pl możecie zapoznać się z naszym menu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here