Zapunktuj, kupując w Społem

0
fot. Społem

Karty lojalnościowe kojarzą nam się przede wszystkim z ogromnymi sieciówkami, stacjami benzynowymi i mnóstwem kruczków w skomplikowanym regulaminie. A co, gdybyś mógł dostawać wartościowe punkty na prostych zasadach przy okazji zakupów w sklepie, który masz naprawdę blisko i w którym bywasz najczęściej?

Zaledwie kilkanaście dni temu Mysłowicka Spółdzielnia Handlowa „Społem” przyłączyła się do ogólnopolskiego programu lojalnościowego „Społem znaczy razem”. Jego zasady są banalnie proste i naprawdę atrakcyjne. Wydając 5 zł na zakupy w sklepie sieci Społem, otrzymujesz 1 punkt. Każda transakcja dokonana w placówkach uczestniczących w programie jest zapisywana. Gdy uzbierasz 300 punktów, będziesz mógł je wymienić na bon o wartości 20 zł. Jeśli jesteś cierpliwy i poczekasz, aż na Twoim koncie zgromadzi się 600 punktów, dostaniesz 50-złotowy bon. Prościej się nie da! Punkty będzie można wymieniać także na nagrody rzeczowe. Ponadto uczestnicy programu mogą liczyć na dodatkowe konkursy oraz inne atrakcyjne akcje promocyjne. Zyskają też łatwy dostęp do informacji o zakupach i bonusach.

W programie „Społem znaczy razem” bierze udział aż 7 sklepów Społem na terenie Mysłowic: przy ul. Gwarków 16, Brzezińskiej 25, Ziętka 73, Wyspiańskiego 10b, Mikołowskiej 14, Janowskiej 77 i Wielka Skotnica 6. Oznacza to, że robiąc zakupy w którymkolwiek z nich, powiększasz pulę punktów na swoim koncie.

Wszystkie niezbędne informacje o programie lojalnościowym sieci Społem znajdziesz pod adresem www.myslowice.spolem.org.pl. Jeśli będziesz miał pytania lub wątpliwości, od poniedziałku do piątku w godz. 7-15 możesz też zadzwonić pod numer telefonu 32 222 25 34.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here