Zafunduj sobie metamorfozę

0
fot. Asmer

Czasem zwykła wizyta u fryzjera to za mało. Bywa, że potrzebujemy prawdziwej odmiany, kompletnej rewolucji. Na szczęście mamy już w Mysłowicach specjalistkę od metamorfoz – przy ul. Różyckiego 10k swój salon otworzyła Basia Kot Al Asmer.

Basia Kot Al Asmer jest fryzjerką z 13-letnim doświadczeniem. Po latach pracy na cudzy rachunek postanowiła wraz z mężem otworzyć własny biznes. W salonie fryzjerskim Asmer nie tylko ostrzyżemy, upniemy czy ufarbujemy włosy. Basia Kot Al Asmer specjalizuje się w dużych metamorfozach: spod jej rąk wychodzą pasma w pięknych ciepłych i chłodnych odcieniach, naturalne brązy i blondy, ale także oryginalne srebrzystości, błękity czy róże. – Często przeprowadzamy u naszych klientek dekoloryzację, oczywiście w pełni bezpieczną. A później wspólnie zastanawiamy się nad tym, w czym danej pani będzie najbardziej do twarzy – mówi. Bo Basia Kot Al Asmer to artystka, której zadaniem jest nie tylko stworzenie świeżej, ciekawej fryzury, ale też doradzenie klientce odpowiedniego dla niej koloru i cięcia. Jej praca to często „ratowanie z opresji” pań, których włosy lub ich kolor padł ofiarą domorosłych fryzjerów.

Fryzjerka wybiera do swojego salonu kosmetyki i produkty najwyższej jakości. – Od siedmiu lat pracuję na produktach firmy Kemon. Ufam też Olapleksowi – przyznaje. Oczywiście prawdziwy specjalista nieustannie się szkoli. Nie inaczej jest w przypadku Basi Kot Al Asmer. – Jesteśmy na bieżąco ze światowymi trendami – zapewnia.

Asmer – Basia Kot Al Asmer, ul. Różyckiego 10k, tel. 794 030 448, 579 849 826. Salon czynny od poniedziałku do piątku w godz. 9-19 oraz w soboty w godz. 9-16.