„OH•KINO dla pań” z „Planetą singli 3”

0
Materiały promocyjne

Towarzystwo mamy, siostry, przyjaciółki, wzruszająca komedia romantyczna i kobiece atrakcje oraz konkursy z nagrodami: taki wieczór należy się każdej z pań przynajmniej raz w miesiącu. Dlatego mysłowickie OH•KINO już po raz kolejny zaprasza na „OH•KINO dla pań”. 5 lutego o godz. 18 zobaczymy przedpremierowy pokaz „Planety singli 3”!

„OH•KINO dla pań” to projekt stworzony specjalnie z myślą o kobietach. Jest to propozycja dla wszystkich pań, które chcą spędzić w kinie miły wieczór wypełniony atrakcjami i obejrzeć specjalnie dobrany seans filmowy. W tym miesiącu będzie to „Planeta singli 3”.

Każdy ma problemy z rodziną. Tomek (Maciej Stuhr) i Ania (Agnieszka Więdłocha) wreszcie decydują się na ślub. Wesele, na prośbę Ani, odbędzie się na wsi, u krewnych Tomka, z którymi ten od pewnego czasu nie utrzymuje kontaktów. Okaże się, że jego bracia i matka są jak włoska rodzina – każda rozmowa grozi wybuchem, a od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok. Do tego matka Ani (Danuta Stenka), która przyjeżdża na wesele z dużo młodszym partnerem, rozmija się z wyobrażeniami matki Tomka o statecznej teściowej dla syna. Nie zabraknie nowych problemów w życiu weselnych gości, Oli (Weronika Książkiewicz) i Bogdana (Tomasz Karolak), których małżeństwo zostanie wystawione na ciężką próbę przez raczkującego Mikołaja, a także Zośki (Joanna Jarmołowicz), która polską wieś oglądała dotychczas tylko na Instagramie. Ale prawdziwą iskrą pod beczką prochu będzie dopiero niespodziewany przyjazd na ślub od lat niewidzianego ojca Tomka.

Partnerów akcji, których stoiska będziecie mogły odwiedzić podczas najbliższego „OH•KINO dla pań”, znajdziecie na plakacie poniżej. A bilety na wydarzenie kupicie tutaj.

Plakat promujący wydarzenie