Grudzień pełen atrakcji: mikołajki i drugie urodziny Quick Parku

0
Materiały promocyjne

Quick Park, pierwsze mysłowickie centrum handlowe, to nie tylko miejsce, w którym zrobicie zakupy, załatwicie urzędowe sprawy czy napijecie się kawy. Od dwóch lat galeria zaprasza mieszkańców do wspólnej zabawy podczas okolicznościowych imprez, organizuje zajęcia i warsztaty dla najmłodszych. A nadchodzący grudzień to w Quick Parku wyjątkowy czas: spotkacie tu św. Mikołaja i będziecie zaproszeni na wielką imprezę urodzinową!

Dokładnie 30 listopada 2016 r. długo wyczekiwane pierwsze centrum handlowe w naszym mieście otworzyło się dla mieszkańców, którzy od tej pory chętnie wpadają tu na zakupy i spotykają się z przyjaciółmi. Szybko zapomnieliśmy, że kiedyś, by wybrać się do kina czy McDonald’s, trzeba było zaplanować wycieczkę do sąsiednich Katowic czy Sosnowca: teraz wszystko to mamy tu, na miejscu, na wyciągnięcie ręki. W sobotę 1 grudnia Quick Park będzie świętował drugie urodziny, na które zaproszeni mogą się czuć wszyscy mysłowiczanie. Jak na imprezę urodzinową przystało, będzie tort, i to specjalny: cupcake cake, czyli tort stworzony z babeczek. Będą też prezenty, ale takie, które to Quick Park przygotował dla swoich gości! Wśród nich znajdą się konkursy z nagrodami, w których będzie można wygrać m.in. samochód marki Renault Koleos do dyspozycji na cały weekend. Słodkości będą tego dnia rozdawać urocze Śnieżynki oraz Myszka Minnie, a o dobre humory i świetną zabawę zadbają konferansjer Rafał Augusiewicz i kabaret Masztalscy. Na wszystkich gości czekać też będzie fotobudka z urodzinowymi akcesoriami: będziecie mogli upamiętnić ten dzień na zdjęciu z kolorowymi okularami, kapeluszami, wąsami i tabliczkami z rozmaitymi napisami. Specjalne atrakcje są zaplanowane także dla najmłodszych mysłowiczan: będą pokazy magii i tańca, zajęcia taneczne i animacje dla dzieciaków, które będą mogły m.in. własnoręcznie stworzyć kartki z urodzinowymi życzeniami dla galerii. Tego dnia czas będzie zapełniony atrakcjami po brzegi od godz. 14 aż do 19. Nie może Was tam zabraknąć!

Natomiast tydzień później, w sobotę 8 grudnia, Quick Park zamieni się w śnieżną Laponię i będzie gościł św. Mikołaja ze swoją świtą! Jeżeli chcecie, by Wasze pociechy poczuły prawdziwą magię świąt, koniecznie odwiedźcie z nimi galerię tego dnia. W bożonarodzeniową atmosferę wprowadzi Was recital Tria Świątecznego. Wspólnie zaśpiewacie największe świąteczne hity: „Jest taki dzień”, „Kto wie, czy za rogiem”, „Merry Christmas Everyone” czy „Jingle Bells Rock”. Obejrzycie też spektakl pt. „W poszukiwaniu św. Mikołaja”. Wasze maluchy będą mogły popisać się wiedzą podczas konkursów o tematyce Bożego Narodzenia, nauczą się robić świąteczne ozdoby i napiszą list do św. Mikołaja, a Śnieżynki obdarują je balonami. Ale największą atrakcją imprezy mikołajkowej w Quick Parku będzie oczywiście sam święty, który przez całe popołudnie będzie przemieszczał się po galerii, rozdawał prezenty i pozował do zdjęć. Ten dzień Wasze maluchy zapamiętają na długo, a dzięki spotkaniu z Mikołajem w cudownej, zimowej atmosferze oczekiwanie na święta będzie dla nich jeszcze radośniejsze.

Niech mysłowicki Quick Park nie kojarzy Wam się tylko z załatwianiem sprawunków i codziennych spraw. W grudniu przekonacie się, że to miejsce magiczne, w którym możecie się świetnie bawić całą rodziną! Zaznaczcie w kalendarzach daty 1 i 8 grudnia i odwiedźcie Quick Park jako honorowi goście imprezy mikołajkowej i urodzin galerii.

fot. ARAmedia