Gym & Fitness Maximus i sala zabaw Maxymek: centra radości dla dużych i małych

0
fot. Maximus

Ruch to wysportowana sylwetka, doskonałe samopoczucie, a przede wszystkim zdrowie. Wiedzą o tym właściciele Gym & Fitness Maximus i sali zabaw dla dzieci Maxymek, nowoczesnych kompleksów aktywności fizycznej zarówno dla starszych, jak i młodszych, mieszczących się przy ul. Bończyka 40.

Maximus to bogato wyposażony klub fitness, w którym znajdziecie profesjonalne sprzęty i urządzenia do każdego rodzaju treningu: funkcjonalnego, siłowego, w tym Hammer Strenght – urządzenia numer jeden na świecie, spinningu, cardio, crossfitu czy fitnessu, a także kompleks saun i solarium, urządzenia vacu power, rollen. To miejsce, w którym każdy może oddać się ulubionej sportowej aktywności w kameralnej atmosferze, pod okiem wykwalifikowanej kadry: instruktorów siłowni, trenerów personalnych i instruktorów fitness.

Klub wyróżnia się bogatą ofertą niezwykle popularnych zajęć fitness: od step dance, czyli tańca z wykorzystaniem stepów, przez TBC z elastycznymi taśmami, hantalmi, obciążnikami na nogi czy piłkami, zumbę, ćwiczenia na rowerkach stacjonarnych w rytm muzyki, po pilates, jogę, tabatę, salsation, treningi na zdrowy kręgosłup i wiele innych. W niedalekiej przyszłości Maximus zaproponuje także jumping frog – zajęcia na trampolinach. Niezależnie od kondycji, każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Ponadto w Maximusie możecie liczyć na opiekę trenera personalnego, ułożenie indywidualnego planu treningowego i żywieniowego, a nawet analizę składu ciała. Kupicie tu także suplementy i odżywki. Dla wygody swoich klientów obiekt został wyposażony w windę, parking, bezpłatną sieć Wi-Fi oraz monitoring.

Podczas gdy rodzice szlifują formę, ich pociechy mogą bez ograniczeń czasowych i za darmo bawić się, szaleć i spędzać radośnie czas. Bawialnia wyposażona jest w wielopoziomową konstrukcję z torami przeszkód, zjeżdżalniami, wieżą Spidermana, trampolinami, strefą malucha oraz matą multimedialną. W swoim zapleczu posiada trzy salki urodzinowe, a także kawiarnię, w której serwowane są aromatyczne kawy włoskiej firmy Musetti.

Doświadczeni animatorzy dbają o bezpieczeństwo wszystkich milusińskich, a do tego cyklicznie organizują tematyczne imprezy, które już cieszą się niezmiernym zainteresowaniem. Za nimi „Maxymkowy bal przebierańców”, impreza „W indiańskiej wiosce”, a w najbliższym czasie „Piżama party”, impreza halloweenowa i andrzejkowa.

Wszystkie szczegółowe informacje na temat Gym&Fitness Maximus i sali zabaw dla dzieci Maxymek, w tym cenniki czy godziny otwarcia, znajdziecie na fitnessmaximus.com.pl i salazabaw-maxymek.pl.