Skończyłeś 40 lat? Bezpłatnie zbadaj swój wzrok

Logo kampanii

Prezbiopia: przypadłość będąca efektem naturalnych zmian układu wzrokowego zachodzących z wiekiem. Jeśli skończyłeś 40 lat i zauważyłeś, że widzisz gorzej w słabym oświetleniu, masz problemy z rozmazującym się tekstem czy akomodacją oczu, koniecznie skorzystaj z programu “Czas na wzrok 40+” i poddaj się bezpłatnemu badaniu wzroku w jednym z czterech punktów w naszym mieście.

Ogólnopolska kampania “Czas na wzrok 40+” ma zachęcać osoby po czterdziestce do regularnego badania wzroku, a także propagować wiedzę o prezbiopii, z którą można komfortowo żyć do późnej starości. Wystarczą właściwie dobrane okulary progresywne. Choć są najlepszym rozwiązaniem dla prezbiopów, nosi je zaledwie 13% wszystkich okularników 40+. Okulary progresywne korygują jednoczesne widzenie bliży, dali i odległości pośrednich, a jedna ich para zastępuje kilka par okularów „zwykłych”, noszonych naprzemiennie przy wykonywaniu różnych czynności.

W Mysłowicach w kampanię włączyły się cztery zakłady optyczne. Wszystkie osoby zainteresowane sprawdzeniem swojego wzroku, a także otrzymaniem voucherów zniżkowych na wykonanie okularów progresywnych, zapraszamy do odwiedzenia strony www.czasnawzrok.pl lub zatelefonowania na specjalną infolinię: 662 902 000.

Plakat kampanii

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here