fot. nadesłano

Uchwyty, wieszaki i klamki, zawiasy meblowe i mechanizmy uchylne, prowadnice do szuflad, kosze cargo, zlewozmywaki, wkłady na sztućce, sortery na odpadki, żaluzje meblowe, oświetlenie… Te i inne akcesoria meblowe oferuje na co dzień swoim klientom czeska firma Demos trade. Tym razem zaproponuje coś, czego w katalogu produktów zazwyczaj nie prezentuje: imprezę w showroomie, catering, bezpłatny transport i piwo.

Tym nietuzinkowym spojrzeniem Demos trade wykaże się przy okazji targów 4 Design Days, które odbędą się między 15 a 18 lutego. Czesi zachęcają, aby te dni spędzić nie tylko w Spodku czy Międzynarodowym Centrum Kongresowym, ale także na imprezie w siedzibie polskiego oddziału firmy przy ul. Woźniaka 5 w Katowicach. Transport pomiędzy tymi lokalizacjami zapewni specjalny Demos Design Party Bus, który trasę pomiędzy showroomem a Strefą Kultury pokonywać będzie kilkanaście razy.

Imprezie organizowanej przez Czechów towarzyszy nieszablonowa kampania promocyjna: w sieci pojawiły się żartobliwe spoty. Można je obejrzeć na profilu firmy na portalu Facebook. Jeden z filmów zachęca do skorzystania z przejazdu specjalnym busem, co pozwoli uniknąć ewentualnych problemów związanych ze znalezieniem miejsca parkingowego w Strefie Kultury w centrum Katowic. Podczas targów takie trudności są całkiem prawdopodobne, gdyż organizatorzy przewidują ok. 25 tys. gości oraz przedstawicieli rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa.

Wygodny dojazd na targi i wysokiej jakości produkty to jednak nie wszystko, co ma do zaproponowania Demos trade. Zachęcić do złożenia wizyty w pierwszym showroomie Demos w Polsce w Katowicach-Szopienicach ma dodatkowo jedzenie, muzyka i czeskie piwo. – Angażując się w ten sposób w targi, nie tylko pokażemy, że potrafimy być oryginalni w sprzedaży akcesoriów meblowych, ale i w organizacji branżowych wydarzeń – mówi dyrektor handlowy w Demos trade Grzegorz Pietruszewski. – Na co dzień swoimi produktami pokazujemy, jak wysokiej jakości mogą być akcesoria meblowe i związane z nimi usługi. Teraz zaskoczymy czymś innym i w nietypowej aranżacji niezobowiązującej imprezy pokażemy nowości naszego katalogu – dodaje dyrektor ds. marketingu Jan Bednář.

Rejestracja udziału w imprezie: www.demos.evenea.pl. Szczegółowe informacje o trzeciej edycji targów 4 Design Days: www.4dd.pl.

Nadesłano: Agencja PR Pan Pikto 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Proszę wpisz tutaj swoje imię