fot. Adam Koziorz

Sala zabaw Kosmos w Wesołej co miesiąc organizuje jedyne w swoim rodzaju wydarzenia i promocje dla najmłodszych mieszkańców Mysłowic. Sami zobaczcie, co czeka na odwiedzających w tym miesiącu.

– Codziennie organizujemy co najmniej dwie imprezy urodzinowe, w niektóre dni dochodzi nawet do pięciu – mówi Sonia Michalik, manager sali w Kosmosie. – Dwugodzinna impreza prowadzona jest przez animatora, który znając zainteresowania solenizanta, personalizuje scenariusz. Dodatkowe atrakcje, które można zamówić sobie na urodziny, to gra na konsoli, piniata z cukierkami, wata cukrowa lub popcorn – dodaje. Jeżeli chcecie uszczęśliwić córkę lub syna, zarezerwujcie termin już dziś, dobra zabawa gwarantowana. Rodzice w tym czasie relaksują się przy filiżance kawy lub herbaty. Można także zamówić fotografa, który uwieczni te niezapomniane chwile.

Oprócz przyjęć urodzinowych w Kosmosie odbywają się różne ciekawe akcje. 26 lutego z okazji Dnia Dinozaura podczas dinozabawy wszyscy chętni będą mogli poznać rodzaje tych stworzeń, a następnie jak paleontolodzy odszukać ich szczątki i skamieliny. W programie także oglądanie dinofilmu i dinopodchody, a wszystko to również w cenie biletu. Co tydzień w sali zabaw mają też miejsce górnicze wtorki, czyli promocja, która polega na pokazaniu „blachy” lub kopalnianej przepustki, dzięki którym dziecko może bawić się dwie godziny w cenie jednej.

W sali zabaw organizowane są także piżama party. Najbliższa nocą z 23 na 24 lutego. – W programie gry, zabawy z animatorami, seans filmowy z ogromną ilością popcornu, zabawa na konstrukcji do białego rana, kolacja, śniadanie, nieograniczone napoje – wylicza Sonia Michalik. Na tę imprezę obowiązują zapisy, a bilet kosztuje 50 zł od osoby.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Proszę wpisz tutaj swoje imię