Niezapomniany Sylwester? Tylko w Szybie Bończyk!

0
Plakat promujący imprezę

Najbardziej magiczny Sylwester tego roku odbędzie się w Szybie Bończyk. Bogate menu, najlepsza muzyka, występ iluzjonisty i pokaz sztucznych ogni – trzeba się spieszyć, bo w ubiegłym roku komplet biletów rozszedł się w dwa tygodnie!

SYLWESTER ALL INCLUSIVE W SZYBIE BOŃCZYK

„Jaki Sylwester, taki cały rok” – hołdując temu powiedzeniu organizatorzy imprezy sylwestrowej w Szybie Bończyk przygotowali dla swoich gości iście szampańską zabawę do białego rana. Wystarczy spojrzeć w menu, aby przekonać się, że oferta jest wyjątkowa. Przystawka, zupa, danie główne, dwie ciepłe kolacje, stół szwedzki – kuchnie świata, bufet słodkości, napoje zimne i gorące oraz alkohol w formule all inclusive!

NOC/MOC ATRAKCJI

Czym byłaby noc sylwestrowa bez dobrej muzyki? Podobnie jak w ubiegłym roku za konsoletą zasiądzie znany i bardzo lubiany mysłowicki DJ Arturo. Jego domeną jest muzyka lat 70., 80. i 90. oraz najlepsze współczesne hity muzyczne.

Na tym jednak nie koniec atrakcji. Na gości sylwestrowej imprezy w Szybie Bończyk czekać będzie pokaz sztucznych ogni oraz występ znanego i cenionego iluzjonisty Macieja Króla, który specjalizuje się w dwóch dziedzinach magii: close-up, która dzieje się bezpośrednio przed widzem (patrzymy na wszystko z najbliższej odległości i nie jesteśmy w stanie uwierzyć w to, co dzieje się przed nami) oraz w czytaniu w myślach. Na podstawie naszej mimiki i zachowań, nad którymi nie jesteśmy w stanie panować, Maciek potrafi np. odczytać, którą kartę z talii wybraliśmy.

Uwaga: Rezerwacja biletów na jedyny i niepowtarzalny, magiczny Sylwester w Szybie Bończyk pod numerem telefonu 519 116 713. Koszt udziału w zabawie to 550 zł od pary. Liczba miejsc ograniczona – w ubiegłym roku bilety rozeszły się w zaledwie 14 dni.

Nadesłano przez: Szyb Bończyk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here