Urządź swój wymarzony ogród

0
fot. ARAmedia

Czas to pieniądz. W dzisiejszych czasach szczególnie, dlatego niesłabnącą popularnością cieszą się zakupy w internecie. Centrum Architektury Krajobrazu Stone Garden idzie o krok dalej niż zwykłe sklepy internetowe – na swojej stronie www oferuje klientom szereg udogodnień, które pozwalają kompleksowo urządzić ogród bez ruszania się z fotela.

Koniecznie musisz odwiedzić stronę www.stone-garden.eu, jeśli marzysz o pięknym ogrodzie. I nieważne, czy kompletnie nie masz pomysłu, jak miałby on wyglądać, czy masz dokładną wizję i konkretny plan – specjaliści ze Stone Garden służą fachową pomocą. Ale tak naprawdę nie musisz z niej korzystać. Wszystko możesz zrobić tu sam.

Przeglądanie strony warto zacząć od wirtualnej wycieczki po składzie Centrum Architektury Stone Garden – możesz rozejrzeć się wśród asortymentu dokładnie tak, jak gdybyś był na miejscu. A oferta jest naprawdę bogata.

Ogromną popularnością cieszy się w Stone Garden kostka brukowa – znajdziesz tu mnóstwo jej wzorów. Szeroka gama kolorystyczna pozwoli wybrać kostkę w różnych barwach, np. w barwach natury, skał takich jak wapień czy piaskowiec i w różnych stylach: rustykalnym czy kolonialnym. Ceny są przystępne, więc to, jak będzie wyglądał twój podjazd lub patio zależy tylko od twojej wyobraźni.

Możesz przebierać także w kruszywach dekoracyjnych, kamieniach elewacyjnych, ozdobnych, wulkanicznych oraz w otoczakach, które nadadzą twojemu ogrodowi niepowtarzalnego charakteru. Dostępne są także kostki granitowe.

Stone Garden posiada również ogromny wybór mebli ogrodowych – drewniane zestawy wypoczynkowe, krzesła i stoły, huśtawki, altany, domki zabaw dla dzieci oraz wiatraki, budy dla psów i karmniki dla ptaków wyglądają pięknie i są naprawdę trwałe. Można tam kupić także wiele wyrobów z kategorii małej architektury: kamienne fontanny, ławki i stoły, donice, figurki, lampy, kolumny oraz grille ogrodowe! Ponadto dostępne są narzędzia ogrodowe i budowlane, artykuły BHP – rękawice i ubrania robocze – oraz piece i akcesoria grzewcze. Wszystko opatrzone szczegółowymi informacjami. I do kupienia od zaraz – wystarczy tylko się zalogować i wypełniać wirtualny koszyk wszystkim, co nam potrzebne. A potem zapłacić przez internet – ciągle siedząc w fotelu.

Każdy produkt opatrzony jest piękną, kolorową fotografią. Nie ma możliwości zakupienia kota w worku!

Co ważne, wszystkie surowce w Stone Garden są najwyższej jakości, a kruszywa są sprowadzane z różnych zakątków świata, takich jak Włochy, Turcja, Grecja, Brazylia, Wietnam, Indie, Norwegia, Pakistan, Bułgaria, Chorwacja, Argentyna oraz wiele innych.

Ale to jeszcze nie wszystko! Centrum Architektury Stone Garden oferuje transport zakupionych materiałów, wynajem maszyn budowlanych, które przydadzą się do stworzenia wymarzonego ogrodu, usługi brukarskie oraz projektowanie przestrzeni wokół twojego domu! Profesjonalni architekci tej firmy znają wszystkie najnowsze trendy i wspólnie uczynicie twój ogród naprawdę wyjątkowym.

Również firmy zainteresowane hurtowym zakupem towarów ze składu Stone Garden mogą liczyć na owocną współpracę – po zapoznaniu się z indywidualnymi wymaganiami mają zapewnione fachowe doradztwo i dostarczenie zakupów pod wskazany adres.

Strona www.stone-garden.eu powiązana jest także z Facebookiem, dzięki czemu błyskawicznie możesz poznać opinie o wszelkich dostępnych tam produktach. Możesz je także zakupić za pośrednictwem allegro.pl. Wszystko dla wygody i zadowolenia klientów.

Jeśli jednak wolisz tradycyjne zakupy, Centrum Architektury Stone Garden zaprasza cię do swojej siedziby przy ulicy Orła Białego 58 w Mysłowicach. W zakładce kontakt znajdziesz niezbędne numery telefonów, e – maile oraz numer konta bankowego firmy. Pozostają tylko satysfakcjonujące zakupy. Nic prostszego!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here