Otwarto najnowocześniejszą przychodnię weterynaryjną w Polsce

0
fot. nadesłano

SmartVet to niemiecka sieć klinik weterynaryjnych, największa sieć w Europie Kontynentalnej. Właśnie weszła na polski rynek. Pierwsza polska przychodnia powstała w Katowicach, w Silesia City Center.

Naszą misją jest polepszanie stanu zdrowia i komfortu życia Pacjentów. Każdemu zwierzakowi zapewniamy najlepszą jakość opieki oraz profilaktyki zdrowotnej – czytamy na stronie internetowej www.smartvet.pl.

Kliniki SmartVet wyróżnia zbiór zasad i procedur leczenia obowiązujących we wszystkich placówkach oraz umiejscowienie zawsze w pobliżu sklepu zoologicznego i apteki. SmartVet posiada też salon piękności dla zwierząt domowych oraz własną aptekę.

Jak podkreślają pracownicy klinik, wszystko to zapewnia najwyższy standard oferowanych przez SmartVet usług. Ponadto każda klinika wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt medyczny – rentgeny cyfrowe przyjazne dla środowiska i zwierząt, USG czy własne laboratorium.

Co ważne, weterynarze w SmartVet zajmują się nie tylko zwierzętami domowymi, jak psy, koty, gryzonie. Znają się także na pupilach nieco bardziej egzotycznych – ptakach czy gadach. W ofercie świadczonych przez nich usług są nie tylko diagnostyka i profilaktyka, weterynarze operują zwierzaki, stosują homeopatię i fizjoterapię, leczą zęby naszych zwierzaków i dysponują oddziałem intensywnej opieki medycznej SmartVet.

Bez wątpienia oferta SmartVet jest kompleksowa i imponująca, ale weterynarz w centrum handlowym to z pewnością nowość i daleko idąca komercjalizacja. Jednak w dzisiejszym zabieganym świecie dla wielu z nas może być to spore ułatwienie w życiu. Z pewnością należy zwrócić uwagę na Klinikę SmartVet jako na ewenement na polskim rynku.

Każdy właściciel zwierzaka może odwiedzić klinikę w katowickim Silesia City Center przy ul. Chorzowskiej 107 i podzielić się z nami swoją opinią.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here