Raz, Dwa, Trzy – Ważne piosenki

0
mat. prasowe

Mysłowicki Ośrodek Kultury zaprasza na koncert kultowego zespołu Raz, Daw, Trzy, który odbędzie się podczas otwarcia ekspozycji Mini Muzeum Kina 23 listopada 2019 r. sobota o godz. 19.00 w MOK Brzezinka, ul. Laryska 5.

Ten koncert to muzyczna podróż po muzycznym świecie zespołu. Adam Nowak na tle ważnych piosenek snuje opowieść o życiu, miłości, zakamarkach ludzkiej duszy – przygląda się naszym przywarom, zadaje pytania o sens życia, mocuje się z wiarą i niewiarą.

Raz Dwa Trzy

Zespół, który od lat udowadnia, że można podążać własną drogą, trzymać się własnych pomysłów i estetyki a przy tym osiągnąć popularność, cieszyć się ogromną atencją fanów i nieustającą życzliwością krytyków. Karierę zaczynał na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Nierzadko wymieniany, jako zespół rockowy – wszak występował w Jarocinie. Sympatycy, fani i wielbiciele Raz Dwa Trzy kochają Adama Nowaka i jego zespół za senne bosanowy, kojące rytmy reggaeowe, miękko otulające dźwięki gitar, akordeonu i kontrabasu. Bogactwo instrumentów, technicznie doskonałe aranżacje, pełna pasja tworzenia i grania to znaki firmowe zespołu. Teksty Adama Nowaka są kunsztownie skonstruowanymi opowieściami z głębokim przesłaniem. Filozoficzne kapsułki, które chce się połknąć, by poszerzyć świadomość. Adam Nowak nie boi się pytań o rzeczy trudne i ostateczne. Jego liryka porusza i pozostaje w słuchaczu. Raz Dwa Trzy to zjawisko. Fenomen.

Wstęp na wydarzenie za okazaniem zaproszenia lub biletu na koncert.

Bilet 45 zł TUTAJ oraz w kasach MOK
ul. Laryska 5, ul. Grunwaldzka 7

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here