Mysłowice pomagają: mecz charytatywny fundacje vs miasto

0
mat. prasowe

Fundacje Mysłowice Pomagają i Silesia Canis zapraszają na sportowe emocje podczas meczu charytatywnego, który zostanie rozegrany w piłkę nożną między członkami i sympatykami fundacji a mysłowickimi radnymi. Mecz odbędzie się 18 sierpnia na boisku Lechia 06. Start imprezy o godz. 9.00.

Organizatorzy zapraszają mieszkańców do wspólnego kibicowania. Wśród dodatkowych atrakcji znajdzie się także wata cukrowa, popcorn, grill i napoje.

– Pomysł meczu charytatywnego narodził się spontanicznie. Jest przykładem pewnego rodzaju eventu, który łączy przyjemne z pożytecznym. Poprzez udział w zmaganiach piłkarskich uczestnicy i organizatorzy mogą pokazać swoją szlachetna stronę i wesprzeć szczytny cel, jakim jest pomoc dwóm mysłowickim fundacjom w realizacji ich celów statutowych. – mówi Katarzyna Polok-Marcol z Fundacji Bajtel.

W przypadku naszej fundacji tym celem jest pomoc naszym podopiecznym, natomiast w przypadku Fundacji Silesia Canis jest to budowa schroniska.

– Taki mecz jest organizowany po raz pierwszy i jesteśmy bardzo miłe zaskoczeni, że władze naszego miasta będą aktywnie uczestniczyć w tym wydarzeniu. – uzupełnia Katarzyna Polok-Marcol. – Myślę, iż w głębi duszy są przekonani o słuszności przedsięwzięcia oraz tego, że każdy z nas może wpłynąć na poprawę sytuacji potrzebujących mieszkańców i bezbronnych zwierząt.

Na czym polega wsparcie?

Każda osoba biorąca udział w meczy proszona jest o datek w formie wpisowego, które  częściowo pokryje koszty związane z poczęstunkiem dla zawodników oraz wesprze fundacje. W tym dniu zapraszamy na trybuny kibiców, bo dla nich tez przewidziane zostały atrakcje.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres:
psiwybieg1@gmail.com lub myslowice.pomagaja@onet.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here