Bydom fedrować dobro w rytmie muzyki

0

Już w najbliższą sobotę rozpocznie się pierwsza edycja festiwalu „Fedrujemy dobro”, którego celem jest pomoc potrzebującym. Na scenie pojawi się m.in. gwiazda śląskiego metalu, czyli zespół Oberschlesien.

W Mysłowickim Ośrodku Kultury odbędzie się niezwykły koncert w ramach festiwalu „Fedrujemy dobro”, który powstał z myślą o osobach potrzebujących pomocy. Zebrane pieniądze zostaną w całości przekazane mysłowickiej fundacji Pozwól Żyć.

Gwiazdą wieczoru będzie grupa Oberschlesien, która zasłynęła w 2012 r., zajmując drugie miejsce w programie „Must Be The Music. Tylko muzyka”. Na swoim koncie mają już setki koncertów na największych festiwalach w Polsce oraz za granicą. Jak mówią członkowie zespołu, głównym celem ich twórczości jest krzewienie śląskiej tożsamości, kultury i języka śląskiego.

Poza tym na scenie zobaczymy młodą wokalistkę Magdalenę Jarczyk, zespół Atrophia, grający metagatunek łączący w sobie stylistykę rockową i klasyczną, wyrażaną w formie piosenki, a także hardrockową grupę ThePugs.

Między występami odbywać się będą licytacje fantów podarowanych przez artystów, losowanie nagród wśród wszystkich uczestników wydarzenia i wiele innych atrakcji. Wstęp na koncert to symboliczna cegiełka w cenie minimum 15 zł, do nabycia w kasie MOK przed rozpoczęciem imprezy charytatywnej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here