Już w sobotę wielki bal dla Grażyny Witkowskiej

0
fot. Facebook

Tańce do białego rana w rytmach muzyki z lat 80. i 90., pyszne jedzenie, licytacje fantów oraz loteria. Świetna zabawa, a jednocześnie pomoc dla pani Grażyny w walce z nowotworem: to wszystko podczas balu charytatywnego w Domu Ludowym.

Grażyna Witkowska, nauczycielka z Mysłowic, potrzebuje pieniędzy na kosztowną rehabilitację. Po operacji usunięcia nerki zapadła w śpiączkę na 14 miesięcy. Teraz próbuje wrócić do zdrowia i normalnego życia, lecz wymaga to specjalistycznej i długiej rehabilitacji. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj. Mysłowiczanie już od jakiegoś czasu wspierają panią Grażynę. Tym razem fundacja Pozwól Żyć organizuje bal charytatywny, z którego dochód przekaże właśnie na ten cel.

Żeby pomóc mysłowiczance, wystarczy 12 maja o godz. 19 wybrać się na bal, który odbędzie się w Domu Ludowym przy pl. Mieroszewskich. – Warto przyjść, gdyż atmosferę umili DJ IamKasjan złotymi przebojami lat 80. i 90. Dodatkowo na gości czekać będą pyszne wypieki domowej roboty oraz gorący posiłek w środku imprezy, a także licytacja fantów od polskich aktorów, piosenkarzy, prezenterów telewizyjnych, troszkę złotej, kosztownej biżuterii, a nawet obrazy niszowych artystów. Oczywiście nie zabraknie również loterii, podczas której wylosujemy zwycięzców i obdarzymy ich wartościowymi prezentami – zapowiadają organizatorzy.

Rezerwacji biletu-cegiełki można dokonać, dzwoniąc pod numer telefonu 531 488 851. Wejściówki kosztują od 30 zł. Szczegóły w wydarzeniu na Facebooku.

plakatnjjj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here