Happy Big Band zagra ze Stachurskim

0
Plakat MOK

Przed nami tradycyjny koncert noworoczny Happy Big Bandu z udziałem gościa specjalnego. Tym razem wraz z kierowaną przez Mirosława Kaszubę orkiestrą zagra Stachursky.

Odbywające się w tłusty czwartek koncerty mysłowickiego Happy Big Bandu to pielęgnowana od wielu lat tradycja. Do tej pory na scenie Mysłowickiego Ośrodka Kultury wraz z orkiestrą prezentowali się m.in. Zbigniew Wodecki, Artur Andrus czy Andrzej Piaseczny. Tym razem przy ul. Grunwaldzkiej 7 zaśpiewa tworzący muzykę z pogranicza gatunków pop i dance Jacek Stachursky, który dał się poznać szerokiej publiczności takimi hitami, jak „Typ niepokorny” czy „Zostańmy razem”. Jest zdobywcą pięciu platynowych oraz dwóch złotych płyt, a także potrójnej platyny za dwupłytowy album „Moje najlepsze piosenki”.

Wokaliście towarzyszyć będzie orkiestra rozrywkowa kopalni Mysłowice-Wesoła Happy Big Band, prowadzona przez Mirosława Kaszubę, absolwenta Akademii Muzycznej w Katowicach oraz studiów podyplomowych w kierunku dyrygowania orkiestr dętych. W dorobku Happy Big Bandu znajduje się 14 krążków z gościnnym udziałem m.in. Ewy Bem, Krystyny Prońko, Ewy Urygi, Andrzeja Dąbrowskiego, Jerzego Miliana, Mietka Szcześniaka, Ryszarda Rynkowskiego, Roberta Janowskiego czy Hanny Banaszak.

8 lutego, godz. 17, MOK przy ul. Grunwaldzkiej 7. Bilety w cenie 40 zł do nabycia w kasie placówki.

Nadesłano: MOK

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here