Otwarcie sali zabaw Kosmos

0
fot. sala zabaw kosmos

Już jutro wielkie otwarcie nowej sali zabaw dla dzieci w Mysłowicach. W budynku po byłym kinie Kosmos w Wesołej urządzono bawialnię dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Zapowiada się kosmiczna zabawa!

O godz. 10 drzwi do budynku otworzą się, by wpuścić zniecierpliwione i żądne przygód dzieci, które po raz pierwszy będą mogły zobaczyć nowe miejsce zabaw. Na ten wyjątkowy dzień zaplanowano mnóstwo atrakcji. Przede wszystkim występ Inny Biliaievy, czyli finalistki programu „Mam talent”, a także malowanie twarzy, modelowane balony, watę cukrową i inne niespodzianki. Cena całodziennego biletu tego dnia to 20 zł.

Sala o powierzchni prawie 1000 m kw. została podzielona na pięć stref: dla maluchów, dla starszych dzieci, KosmoBar, trampoliny oraz salki urodzinowe. Dzieci od 1 do 3 lat mogą spędzać czas w  Kąciku malucha, gdzie przygotowano dla nich minikonstrukcję z dwiema zjeżdżalniami, basen z piłkami oraz zabawki renomowanych firm, takich jak Fisher Price, Little Tikes czy Feber.

W osobnym pomieszczeniu znajduje się trampolina o powierzchni 50 m kw., na której świetnie będą się bawić fanatycy wysokich podskoków. Sercem bawialni jest czteropoziomowa konstrukcja z modułem wspinaczkowym, bocianim gniazdem, torem saneczkowym o długości 7 m, czterema zjeżdżalniami, zjazdem na tyrolce, labiryntami, basenami z piłkami, boiskiem sportowym i wiele więcej.

Z myślą o rodzicach i opiekunach bawiących się dzieci powstał KosmoBar, w którym można odpocząć przy pysznej kawie, słodkościach i przekąskach. Umiejscowiono go na podwyższeniu, by móc stamtąd obserwować dzieci.

zabawa-trwa-od-10_00-do-20_00-_xl_1399x1980