Food trucki po raz czwarty na rynku

0
Plakat MOK

Przez trzy dni mysłowicki rynek stanie się prawdziwą strefą kultury, gdzie nie zabraknie pysznego jedzenia ani świetnej muzyki. Każdy będzie mógł spróbować m.in. prawdziwych burgerów, belgijskich frytek, zapiekanek, a także słodkich donutów.

Między 15 a 17 września w centrum naszego miasta zatrzyma się 12 furgonetek, z których serwowane będą różne smakołyki. Na każdego, kto przyjdzie w tych dniach na rynek, czekać będą placki ziemniaczane, frytki belgijskie, langosze, zapiekanki, burgery, włoska pizza prosto z pieca kamiennego, dania kuchni meksykańskiej, a także różnorodne słodkości i wiele więcej.

To już czwarta edycja tego przedsięwzięcia organizowanego w Mysłowicach. – Poprzednia zakończyła się znów dużym sukcesem. Musimy pamiętać, że to również wydarzenie muzyczne. Przez trzy dni rynek jest po prostu strefą kultury. Mysłowiczanie pokazali, że podobają im się eventy kulinarne, stąd decyzja o zorganizowaniu jeszcze jednej edycji – informuje Jacek Duda ze stowarzyszenia poMysłowi.

Organizatorami wydarzenia są Mysłowicki Ośrodek Kultury, stowarzyszenie poMysłowi oraz agencja eventowa 5 AM.

Mobilne restauracje na rynku będzie można spotkać w piątek (w godz. 17-22), sobotę (12-22) i niedzielę (12-22). Będzie smacznie i wesoło!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here