Półmetek wakacji w Parku Słupna. Zagrają dla Ali Ozimek

0

W pierwszą sobotę sierpnia o godz. 15 w Parku Słupna rozpocznie się koncert w biesiadnym klimacie radia Fest. Zabawa połączona będzie ze zbiórką charytatywną na zakup specjalnego roweru dla chorej mysłowiczanki Alicji Ozimek. Wszystkie dostępne atrakcje oraz wstęp do parku będą bezpłatne.

Program artystyczny otworzy występ zespołu dla najmłodszych Roko i Colino, podczas którego przewidziane są animacje dla dzieci. Następnie usłyszymy zespół De Silvers oraz Jacka Kieroka. Koncerty przeplatane będą konkursami i zabawami prowadzonymi przez prezenterów radia Fest Marcina Janotę i Jacka Maczucha.

W czasie pikniku zbierane też będą pieniążki na rzecz niepełnosprawnej mysłowiczanki Ali Ozimek. – Alicja bardzo lubi przyglądać się dzieciom jeżdżącym na rowerze, siedząc w swoim wózku na ogródku. Bała się marzyć do chwili, gdy przywieziono jej wózek inwalidzki, a w bagażniku wraz z nim był rower dla takich dzieci jak Alicja, dzieci z porażeniem kończyn dolnych. Spróbowała się na nim przejechać i udało się. Od tej chwili Alicja marzy, że stanie się cud i znajdzie się samodzielnie po drugiej stronie płotu własnego ogródka. Pomóżmy Alicji spełnić jej marzenie, rower kosztuje 7 tys. zł – mówi Dominika Gomóła z Funduszu Pomocy Dzieciom i Młodzieży im. Matki Bożej z La Salette, którego Alicja jest podopieczną.

Muzycznym emocjom towarzyszyć będą animacje dla dzieci, dmuchańce, konkursy, MOK-owe miasteczko, czyli prezentacja sekcji Mysłowickiego Ośrodka Kultury, skutery wodne oraz park linowy, a wszystko to bezpłatnie. Ponadto podczas imprezy będzie można spróbować tradycyjnego śląskiego żurku, a dochód z jego sprzedaży zostanie przekazany na zakup roweru dla Alicji.

Plakat UM

Nadesłano: UM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here