fot. facebook.com/aniawyszkoni

Tegoroczna majówka w naszym mieście zapowiada się wyjątkowo ciekawie. 30 kwietnia w Parku Słupna podczas Mysłowickiej Fest Biesiady będą bawić się miłośnicy śląskich szlagierów, natomiast 30 kwietnia i 1 maja odbędzie się festiwal Rock Stars, w ramach którego jubileusz 20-lecia pracy artystycznej świętować będzie Ania Wyszkoni wraz z zaproszonymi gośćmi. Na scenie oprócz jubilatki pojawią się m.in. Marcin Daniec, Marek Raduli, Piotr Cugowski i Michał Bajor.

Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej lubianych i charyzmatycznych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz blisko pół miliona sprzedanych płyt. Oba jej solowe albumy „Pan i pani” oraz „Życie jest w porządku” uzyskały status podwójnie platynowych. Podczas koncertu „20/20”, który odbędzie się 1 maja o godz. 20 w Mysłowickim Ośrodku Kultury przy ul. Grunwaldzkiej 7, Ania Wyszkoni wykona wraz z gośćmi swoje największe przeboje z 20 lat pracy na scenie. Koncert będzie rejestrowany przez Telewizję Polską. Wstęp: 70 zł.

Koncert Ani Wyszkoni odbędzie się w ramach festiwalu Rock Stars. Impreza rozpocznie się już dzień wcześniej, kiedy to w MOK młodzi artyści rywalizować będą o tytuł Gwiazdy rocka i zmierzą się w konkursie na najlepszy cover piosenek Jacka Skubikowskiego. Następnego dnia, oprócz koncertu Ani Wyszkoni w MOK, zostanie zorganizowanych także wiele ciekawych wydarzeń w Parku Słupna. Drugi dzień festiwalu rozpocznie się śniadaniem na trawie w parku, następnie odbędą się warsztaty muzyczne dla całych rodzin, koncert laureatów konkursów specjalnych oraz zespołów Sullivan&Gold i oFF KulturA. Wstęp na wydarzenia odbywające się w Parku Słupna jest bezpłatny.

Program festiwalu:

30 kwietnia, MOK, ul. Grunwaldzka 7:

  • 12-19 – Prezentacje marek i firm muzycznych (instrumenty, akcesoria, oprogramowanie, nowości itp.);
  • 16-19 – Finał konkursu głównego o tytuł Gwiazdy rocka;
  • 19-20 – Konkurs Bursztynowy Skubik (covery piosenek Jacka Skubikowskiego);
  • 20 – Ogłoszenie werdyktu jury; koncert Michał Gash & Niegrzeczni Akustycznie.

1 maja, Park Słupna:

  • 10-12 – Śniadanie na trawie;
  • 12-15 – Warsztaty muzyczne dla całej rodziny;
  • 15 – Karaoke;
  • 17-19 – Koncert laureatów i wręczenie nagród;
  • 19 – Koncert gwiazd: Sullivan&Gold – Bejamin Robinson (Irlandia), oFF KulturA.

1 maja, MOK, ul. Grunwaldzka 7:

  • 20 – Jubileuszowy koncert Ani Wyszkoni z okazji 20-lecia pracy artystycznej.

Plakat MOK

Nadesłano przez: MOK

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Proszę wpisz tutaj swoje imię