„Wakacyjne fest szlagiery”. Jędrowski i Stasiak w MOK

0
fot. mirekjedrowski.pl

Lubisz śląskie szlagiery? Nie jest ci obcy dobry humor? Koniecznie musisz pojawić się na koncercie „Wakacyjne fest szlagiery”. 26 lipca podczas imprezy organizowanej przez Radio Fest będziemy mogli usłyszeć Mirka Jędrowskiego. Koncert odbędzie się w Mysłowickim Ośrodku Kultury przy ul. Grunwaldzkiej 7. Poprowadzą go Grzegorz Stasiak i Marcin Janota.

Mirek Jędrowski to jeden z najbardziej znanych i lubianych wykonawców grających śląską muzykę. Koncertuje na estradach całej Polski, zdobywając uznanie i sympatię słuchaczy. Jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród, m.in. Medalu im. Teodora Kalidego za wybitne osiągnięcia w dziedzinie kultury czy tytułu Hanysa 2007. W poprzednich edycjach laureatami tego wyróżnienia byli m.in. Lech Wałęsa, Kazimierz Kutz oraz Adam Małysz.

Koncerty Jędrowskiego to duża dawka śląskich szlagierów w najlepszym wydaniu wzbogacona ogromną ilością dobrego humoru. Impreza zostanie poprowadzona przez znanych słuchaczom Radia Fest prezenterów – Marcina Janotę oraz Grzegorza Stasiaka, popularnego instruktora jazdy z emitowanego niegdyś przez TVN programu „Nauka jazdy” oraz Alojza z serialu „Święta wojna”. Swoim niezwykle radosnym i żartobliwym podejściem prezenterzy dostarczą widzom dużo pozytywnej energii i niezapomnianych wrażeń.

„Wakacyjne fest szlagiery” to już kolejna organizowana przez Radio Fest impreza ze śląskimi przebojami.

26 lipca, godz. 17, MOK przy ul. Grunwaldzkiej 7. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie MOK. Obowiązują zniżki MOK.

Nadesłano przez: MOK

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here