Premierowy grudzień w MOK

0
Plakat promujący wydarzenie

Filia Mysłowickiego Ośrodka Kultury w Brzezince (ul. Laryska 5) zaprasza na podwójną premierę grudniową: spektakl oraz film.

13 grudnia o godz. 18 odbędzie się debiutanckie przedstawienie grupy teatralnej Teoria Szarości pt. „Żyjąc z zamkniętymi oczami”. Następnie po raz pierwszy będzie można zobaczyć film „YOLO. You Only Live Once/Online”, który ma skłaniać do refleksji. Zostaje w nim zaprezentowany świat nowoczesny, pełen mobilnej technologii, która zamiast ułatwiać kontakt z innymi ludźmi, ogranicza go. Sprawia, że dzisiaj rozmawiamy wyłącznie za pośrednictwem sms-ów, Facebooka lub komunikatorów internetowych. Twórca filmu Marcin Błaszczyk postanowił uświadomić wszystkim widzom, do czego dąży taki świat.

„YOLO” jest produkcją amatorskiego studia filmowego Bauer Entertainment, które od paru dobrych lat prowadzi swoją działalność w Mysłowicach. Kilka jego filmów swoje premiery miało w Mysłowickim Ośrodku Kultury lub w pubie Pan Wiking Caffe. Organizowano podczas nich zbiórki pieniędzy na mysłowicki dom dziecka oraz hospicjum Cordis.

Organizatorami wydarzenia są Bauer Entertainment i Mysłowicki Ośrodek Kultury, a producentem właściwym filmu Akademia Filmu i Telewizji w Warszawie.

Wstęp bezpłatny! Serdecznie zapraszamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here