Synestezja vol. III – święto muzyki elektronicznej

0
Plakat promujący wydarzenie

Ta impreza na stałe już wpisała się w kalendarz kulturalnych wydarzeń w mieście. 9 sierpnia na terenach zielonych między Brzezinką i Laryszem odbędzie się trzecia edycja festiwalu muzyki elektronicznej Synestezja vol. III.

W tym roku stowarzyszenie poMysłowi może liczyć na wsparcie organizacyjne Mysłowickiego Ośrodka Kultury i Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. – Impreza rozwinęła się tak bardzo, że potrzebujemy więcej sprzętu i ludzi, stąd współpraca z ośrodkami kultury i sportu – mówi Jacek Duda, jeden z organizatorów z ramienia poMysłowych. – Ten rok będzie czymś w rodzaju sprawdzianu – jeśli mysłowiczanie jak co roku staną na wysokości zadania, to kolejna impreza będzie już masową – dodaje.

Tym razem uczestnicy festiwalu będą się bawić przy muzyce house, którą zaprezentują artyści ze stolicy i południa naszego kraju. Zagrają: X.Pablo, El Mario, Dash & Frxy, Shemy Vee, Alexsoundra, Dr. Black i DJ Peres. O wizualizacje, dzięki którym będzie można nie tylko usłyszeć, ale także zobaczyć i poczuć dźwięki, zadba już tradycyjnie VJ All Ban.

Synestezja vol. III to powiększona zabudowa sceniczna, więcej nagłośnienia i oświetlenia, kilkaset miejsc siedzących pod parasolami, rozbudowana strefa gastronomiczna i niesamowity klimat. Impreza startuje o godzinie 20, wstęp jest biletowany – koszt wejściówki to 12 zł. Więcej informacji znajdziecie na Facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here