Behind the Trees – program festiwalu

0

13 września w Parku Słupna rozpocznie się zupełnie nowy mysłowicki festiwal Behind The Trees, który przywróci nasze miasto na festiwalową mapę Polski. Pierwsza edycja imprezy ma na celu otwarcie nowej karty w muzycznej i bogatej już historii miasta.

Na scenie będzie można zobaczyć największych polskich artystów oraz tegorocznych debiutantów. Swoją obecność potwierdził Artur Rojek, który wystąpi ze swoją debiutancką płytą „Składam się z ciągłych powtórzeń”. Oprócz niego pojawi się również multiinstrumentalista, kompozytor i producent muzyczny Andrzej Smolik wraz z gośćmi, a wszyscy fani hip-hopu, po raz pierwszy w Mysłowicach, będą mogli usłyszeć legendarną grupę Kaliber 44 z żywym składem opierającym się na muzykach jazzowego tria 100nka.

Nowością będzie duet The Dumplings – fenomen internetowy, który przerodził się w największą sensację muzyczną 2013 roku w Polsce. Ich muzyka to połączenie młodości z bezkompromisowością, pokoleniowe teksty ze świeżym spojrzeniem na elektronikę, chwytliwe melodie z tanecznym smutkiem. Aktualnie zespół promuje swój debiutancki album „No Bad Days”, którego premiera odbyła się 13 maja. Wśród wykonawców zobaczymy także Organka oraz zespół Terrific Sunday.

Nazwa festiwalu nierozłącznie wiąże się z miejscem, w którym będzie się on odbywał. Park Słupna nieustannie będzie rozbrzmiewać muzyką mysłowickich festiwali. Władze miasta podkreślają, że Mysłowice to miasto muzyki dobrze brzmiącej, dlatego należy to cały czas podkreślać i udowadniać.

Program pierwszej edycji festivalu Behind the Trees:

  • 16.oo – Terrific Sunday
  • 17.00 – Organek
  • 18.00 – The Dumplings
  • 19.00 – Kaliber 44 + Liveband
  • 20.15 – Smolik + Goście
  • 21.30 – Artur Rojek

Bilety: 39 zł w przedsprzedaży, 49 zł od 1 września. Można je kupić drogą elektroniczną i w punktach stacjonarnych w sieci Ticketpro.

Wszystkie informacje dotyczące festiwalu znajdziecie na stronie www.behindthetrees.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here