„Szok Cały Rok” – impreza promocyjna MOK na rynku!

0
Plakat MOK

„Szok Cały Rok” – pod takim tytułem 1 września Mysłowicki Ośrodek Kultury organizuje imprezę promocyjną zajęć pozalekcyjnych na rok szkolny 2013/2014.

Impreza rozpocznie się o godzinie 15 na mysłowickim rynku. Zaprezentują się m.in. Szkoła Tańca Extreme, Zespół „Galway” w pokazie tańca irlandzkiego oraz sekcja tańca nowoczesnego z Mysłowickiego Ośrodka Kultury. Będzie można zapoznać się z pracą sekcji rzeźby w glinie, zajęciami z sekcji rękodzieła czy zabawić z instruktorem zajęć kuglarskich. O godz. 16 rozpoczną się warsztaty taneczne ze Szkołą Tańca Extreme, a od godz.17  do 20 najbardziej wytrwali tancerze wezmą udział w Maratonie Zumby.

Pełne atrakcji popołudnie 1 września zakończy się potańcówką, która potrwa do godziny 22.

Zapraszamy wszystkich do udziału w zabawie, tym bardziej, że tego dnia na mysłowickim rynku każdy znajdzie coś dla siebie. Ponadto dzieci i ich rodzice będą mogli zapoznać się z najnowszą ofertą zajęć przygotowaną przez instruktorów MOK. Na imprezie pojawią się również dzieci i młodzież z Dziecięcej Telewizji Internetowej TV Oczko – będą oni relacjonowali jej przebieg oraz zachęcali dzieci do wstąpienia w jej szeregi.

Źródło: MOK