Synestezja Flashback

0
Plakat promujący imprezę

Już po raz trzeci Mysłowice zatętnią muzyką elektroniczną. Tym razem aż przez dwa dni entuzjaści tego gatunku będą się bawić przy swoich ulubionych dźwiękach.

Synestezja Flashback to trzecia edycja tej elektronicznej imprezy organizowanej w naszym mieście – za całym wydarzeniem stoi Stowarzyszenie „poMysłowi”. Idea jest prosta – Synestezja organizowana jest przez ludzi kochających muzykę dla tych, którzy tę miłość podzielają. Liczy się dobra zabawa i możliwość posłuchania elektroniki na żywo, pod gołym niebem.

– W tym roku bawimy się tam, gdzie ostatnio, pod lasem na Laryszu, ale aż dwa dni – 9 i 10 sierpnia. Po raz pierwszy będzie też pole namiotowe, a w razie niepogody przygotujemy ok. 250 miejsc siedzących pod namiotami i parasolami – mówi Rafał Kapcia, jeden z organizatorów imprezy. „poMysłowi” z własnych kieszeni wyłożyli pieniądze na to, żeby zorganizować dla mysłowiczan dwudniowy koncert, który z pewnością jest sposobem na wakacyjną nudę w mieście. Zaprosili mnóstwo artystów z całej Polski, przygotowania trwają i póki co największym zmartwieniem organizatorów jest frekwencja. Rok temu na Synestezji bawiło się ponad 300 osób. – Teraz liczymy na jeszcze większą ilość gości, bo 300 sprzedanych biletów nie pozwoli nam pokryć kosztów imprezy – wyjaśnia Kapcia.

W tym roku bilet wstępu na jeden dzień kosztował będzie 12 zł. – My nie robimy tego dla zysku, nie robimy tego dla siebie. Synestezja to impreza dla mieszkańców Mysłowic, którzy chcą pobawić się przy dobrej muzyce w fajnym towarzystwie. Przede wszystkim mamy nadzieję, że jak najmniej będzie sytuacji, w których ludzie omijają bramki wstępu i nie płacą – mówi Kapcia.

Podczas jedynej takiej imprezy w mieście wystąpią: Solo, KinkyOutsider, Silvershine, Marcel McLoud, Musk, Furrier, Jacob Larsen, Max Bravura, Dimar, Simon & Luca, Matt En, Karol Gwóźdź, Gladky, APA & SNP, Willem & Sounds Good, Andrea Drums i Kris’ka, a zgodnie z definicją „synestezji”, czyli łączeniem zmysłów, muzykę swoimi wizualizacjami pokaże VJ All Ban. Start: 9 sierpnia, godz. 20.30.

Informacje dotyczące imprezy aktualizowane są na bieżąco na profilu facebookowym Synestezji. A poniżej filmik promujący wydarzenie:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here