Gala podsumowująca w MOK

0
FOT. MOK

W związku z kończącym się rokiem szkolnym, a co za tym idzie dobiegającymi końca zajęciami w sekcjach zainteresowań, Mysłowicki Ośrodek Kultury pragnie zaprosić państwa na galę sekcji, która odbędzie się na sali widowiskowej przy ul. Grunwaldzkiej 7.

Impreza ta jest podsumowaniem całorocznej pracy instruktorów z dziećmi i młodzieżą oraz zaprezentowaniem ich osiągnięć w dziedzinie wokalno – tanecznej i plastycznej.

Jako pierwsza zaprezentuje się 21 czerwca o godz. 17 sekcja wokalna pod kierownictwem Lidii Ściwiarskiej w pokazie pod tytułem „Disney i nie tylko”.

24 czerwca, również o godz. 17, na gali zaprezentują swoje umiejętności dzieci i młodzież z sekcji tańca towarzyskiego prowadzonej przez Annę Sablik. Następnie zaprezentują się sekcje tańca nowoczesnego, których instruktorkami są Katarzyna i Agnieszka Jaszczuk oraz odbędzie się pokaz sekcji baletowej Genowefy Gajewskiej.

Ostatnim punktem gali będzie wernisaż sekcji plastycznej pt. „Wietnam”, który odbędzie się 28 czerwca o godz. 17 w małej galerii.

Nadesłano przez: MOK