Rockowe granie w MOKu!

0
fot. MOK

W ramach koncertowych piątków z MOK-iem (koncert w każdy ostatni piątek miesiąca), zapraszamy na rockowe granie z zespołami Insomnia i Drunked. Impreza odbędzie się 25 stycznia o 20 przy ul. Grunwaldzkiej 7. Wstęp wolny!

Insomnia
Insomnia jest mysłowickim zespołem powstałym w 2012 roku. Zespół wykonuje muzykę thrash metalową inspirowaną na zagranicznych zespołach tj. Slayer, Exodus, Megadeth. Od początku istnienia w jego skład wchodzą Bartosz Golonka (gitara basowa, wokal), Kamil Spis (gitara elektryczna) oraz Wojciech Gawełczyk (perkusja). Zespół zadebiutował koncertem w I Liceum Ogólnokształcącym gdzie również odbywają się próby Insomni.

Drunked
Drunked jest mysłowickim zespołem, który powstał w 2012 roku. Ciężko jest jednoznacznie określić gatunek muzyczny, który zespół wykonuje – jest to muzyka oscylująca pomiędzy hard rockiem i heavy metalem z wpływami muzyki klasycznej. Skład zespołu tworzą: Tomasz Szabrański (gitara elektryczna, wokal), Mateusz Kaczmarczyk (gitara basowa), Kamil Michalczak (perkusja) oraz Mateusz Ślosorz (gitara elektryczna, wokal).

Źródło: UM Mysłowice