„Andropauza 3” na deskach jaworznickiego MDK

0
fot. nadesłano

21 września w Miejskim Domu Kultury w Jaworznie odbędzie się spektakl komediowy, w którym zobaczymy znanych wszystkim aktorów: Jacka Kawalca, Andrzeja Beyę Zaborskiego, Tadeusza Rossa, Artura Dziurmana i Katarzynę Mikiewicz. Mamy dla was wejściówki na to wydarzenie!

„Andropauza 3, czyli jak żyć, żeby nie zwariować” to przezabawna opowieść o czterech dziarskich studentach w wieku emerytalnym, którzy po wyrzuceniu z klasy postanawiają podjąć walkę z reżimem szkoły. Następnie spotyka ich szereg niespodziewanych zwrotów akcji, które prowadzą ich nawet do Hollywood. Ruszają w świat w poszukiwaniu przygód, barwnego życia i sensu istnienia, niczym czterej muszkieterowie. To również opowieść o tym, że życie zaczyna się po sześćdziesiątce, że nie ważny jest wiek, lecz radosne i otwarte serce.

Bilety w cenie 60-65 zł można kupić tutaj lub pod numerem telefonu 32 762 92 25. Bilety dla grup pod numerem telefonu 603 233 363.

Wspólnie z Biurem Działań Artystycznych przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym możecie wygrać dwie podwójne wejściówki na spektakl. Wystarczy, że na adres a.nocon@gazetamyslowicka.com prześlecie swoje imię i nazwisko. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń, na które czekamy do 19 sierpnia włącznie, wylosujemy dwie osoby i obdarujemy je podwójnymi biletami. Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. Powodzenia!

Zdjęcie i plakat: Nadesłano

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here